Danielle Levi kimdir? Kim Kardashian’ın Stilisti Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Danielle Levi, KarJenner ailesinin diğer üyelerine de stil veren Kim Kardashian’ın stilistidir.
  • Danielle, Kim’in kişisel stilisti olmadan önce Kanye West için çalıştı.
  • 3. sezonda yer alıyor Kardashians Kim’in yanında.

kim Kardashian günümüzün en büyük moda ikonlarından biridir, ancak biraz yardım almadan da olmaz. Reality yıldızı, ayrıldığından beri moda endüstrisinde kendine bir isim yaratmaya odaklandı. Kanye Batı. Halihazırda Balenciaga, Dolce & Gabbana gibi tasarımcılarla ve daha pek çok önemli iş birliğine imza attı.

Süreç boyunca yanında stilisti oldu, Danielle Levi. Danielle yıllardır Kim’in yanında fotoğraflarda boy gösteriyor ve 3. sezonda yoğun bir şekilde yer almak üzere. Kardashians. Aşağıda Danielle hakkında daha fazla bilgi edinin!

Danielle Levi Hangi Milliyettendir?

Dani adıyla anılan Danielle Yahudi’dir ve Kudüs, İsrail’de doğmuştur. “Fiziksel olarak moda ile çevrili değildim [as a child],” o söyledi Forbes. “Bir genç olarak Amerika’ya taşındığımda lise bir kültür şokuydu. Mütevazı, bol keten giysiler giymiştim ve herkes Abercrombie giymişti. Ben hiç uymadım. Kendimi bir dışlanmış gibi hissettim ve sadece diğer çocuklarla bağlantı kurmak ve ait olduğumu hissetmek istedim, bu yüzden moda okumaya, dergi okumaya, müzik videoları izlemeye başladım.

Danielle mirasıyla gurur duyuyor. Sosyal medya gönderilerinin altyazılarına sık sık İbranice çevirileri de dahil ediyor ve ana dilini selamlıyor.

Danielle Nasıl Stilist Oldu?

Danielle, modaya olan tutkusunu fark ettikten sonra İtalya’daki Accademia Italia’da tasarım eğitimi aldı. Bu programda öğrendiklerini yapmadı okul yaratıcı olmaktan çok teknik olduğu için sektörde yapmak istiyorum. Danielle, “Bize işletme, pazarlama ve kalıp yapımı öğretildi,” diye açıkladı. “Beni bir yaratıcı gibi hissetmekten alıkoyan tüm derslerdi. Daha özgür olabilmek için stil işine girdim.”

Danielle, üniversiteyi bitirdikten sonra stajyer stilist olarak çalıştı ve burada çeşitli ünlülerin stilistlerine yardım etti. o ile bağ kurdu Mel Ottenbergkiminle çalıştı Rihanna. Dani, Mel’in asistanı olarak iki yıl çalıştı.

Danielle Levi, Kim Kardashian İçin Çalışmaya Nasıl Başladı?

Danielle, Kim ile takım kurmadan önce başlangıçta Kanye ile çalıştı. Mel aracılığıyla Kanye’nin ekibiyle bağlantı kurdu ve stilistliğe terfi etmeden önce stilist asistanı olarak çalıştı. Kanye altında çalışırken tasarım tutkularının da peşinden gitti. “Ye ile çalışırken, bir Yeezy atölyesi vardı ve asla var olanla sınırlı kalmadık” dedi. CR Moda Kitabı 2022 röportajında. “Her zaman yaratıyorduk, bu yüzden ben de her zaman tasarlıyordum çünkü o önde olmak istiyor.”

kim Kardashian
Met Gala’da Kim Kardashian. (Sahne)

Danielle, son yıllarda Kim’e stil veriyor ve realite yıldızının 2022’de Dolce & Gabbana ile bir koleksiyonun küratörlüğünü yapmasına yardımcı olmak için Kim ile birlikte çalıştı. Kim ile çalışmak asla monoton ve sıkıcı değil, dedi. “Her şey gittikçe büyüyor. Ne zaman zirveye ulaştığını düşünsem, daha da ileri gidiyor ve öngörülemeyen şeyler yapıyor.”

Danielle, Ben El Tavori ile Çıkıyor

Danielle, kişisel hayatını çoğunlukla halkın gözünden uzak tutsa da, İsrailli şarkıcıyla bağlantılı. Ben El Tavori 2022’den beri. Hayranlar, Danielle’in Ben’in hesabındaki bir fotoğrafta göründüğünü ilk kez fark ettiler. instagram Hikaye. 2023’ün başında Ben, annesiyle bir fotoğrafta göründüğü için Danielle’i ailesiyle tanışması için İsrail’e götürmek üzere göründü. avivao sırada Instagram Hikayesinde.

Aralık 2022’de Danielle, Ben’in nadir bulunan bir fotoğrafını hesabında yayınladı. instagram köpeğinin doğum günü şerefine besleyin. Atış, Ben’in yataktaki yavruya yakınlaşmasını sağladı. Fotoğrafın altına “HBD benim küçük Michael Jackson’ım, hayatımızın aşkı” notunu düştü.

Danielle Levi’nin Sosyal Medyası

Danielle Instagram’da ama sayfası çok özel bir şekilde seçilmiş. Beslemesi, çoğunlukla Kim’in Danielle’in tasarladığı görünümlerdeki çekimlerinden oluşuyor. Sayfada çok nadiren kişisel resimler paylaşır.

Danielle, “Instagram akışım, zihnimin içinin nasıl göründüğünü yansıtıyor” dedi. Forbes. “Başlangıca kaydırırsanız, maksimum benliğimdeyim. Ve siz yukarı kaydırdıkça, fotoğraflarımın çoğunu arşivledim ve giderek daha fazla “ticari” ve daha az “dışarıda” oluyor çünkü bu moda oyunundaki çevremdeki herkes bana başarılı olmak istiyorsam daha yaygın olmam gerektiğini söylüyor. harika fırsatlar ve müşteriler elde etmek için sosyal bir takipçi kitlesine sahip olun. Hala beni bir kutuya koymaya çalışan ve Instagram ile ne yapacağımı söyleyen insanlar var.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-danielle-levi-stylist-5113087/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir