Danielle Fishel, ‘Boy Meets World’ Yaratıcısının Onu kovmakla tehdit ettiğini söyledi – Hollywood Life


'Boy Meets World' oyuncu kadrosu


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Danielle Fishel Topanga Lawrence rolünde tüm kariyerini inşa etme şansını neredeyse kaçırdı. Çocuk Dünyayla Buluşuyor. Podcast’in en yeni bölümünde Pod Dünyayla Buluşuyor41 yaşındaki oyuncu, dizinin yaratıcısı olduğunu itiraf etti. Michael Jacobs ilk gün onu yeni işinden kovmakla tehdit etti. Kendini “cesaretli” olarak tanımlayan genç aktris, o sırada sadece 12 yaşındaydı ve şımarık doğasının Michael’ı rahatsız ettiğini söyledi. Kabarcıklıydı, hızlı konuşuyordu [and] cesur,” dedi podcast’te ve onun için “yavaş konuşmanın çok zor” olduğunu da sözlerine ekledi.

'Boy Meets World' oyuncu kadrosu
1990’ların sitcom ‘Boy Meets World’ (Everett Collection) oyuncu kadrosu

Danielle, o günün serpintisinin özellikle sert olduğunu hatırladı. “Michael notlara ‘Danielle sonunda tüm notlarınızı tek seferde vereceğim ve şimdi herkese not vereceğim çünkü herkesi burada oturtursam tüm notları Senin için notlarım var, hepimiz saatlerce burada olurduk ve kimse eve gidemezdi” dedi.

Danielle, bunun yarattığı etkiyi hatırlayarak devam etti. “O andan itibaren gözlerimin dolduğunu hatırlıyorum çünkü herkesin önündeyim” dedi. “Tüm yapımcılar, tüm yazarlar, tüm oyuncular ve tüm gözler bir anlığına benim üzerimde.” Ve sonra vurucu geldi, Danielle devam etti. Michael ona, işler değişmezse kadrodan atılacağını söyledi. Danielle ve annesine iddiaya göre, “Tek bildiğim, yarın bunu tamamen farklı bir şekilde yaparak geri gelmezsen, sen de burada olmayacaksın,” dedi.

Ancak kendini işine adamış oyuncu, kendisi için üzülerek zaman kaybetmedi, bunun yerine her şeyi kendi lehine çevirdi ve ABC rolünü kendine aldı. Annesinin repliklerini daha yavaş teslim etmesine yardımcı olduğunu söylüyor – ve işe yaradı. Danielle, ertesi gün onu tam anlamıyla alkışladığını iddia ediyor.

Danielle Fishel
‘Boy Meets World’de Topanga’yı oynayan Danielle Fishel. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Ayağa kalktı ve tüm yazarlar onun yanında ayağa kalktı ve ‘Danielle’e bir alkış alalım’ dedi. “‘Senden istediğimi aynen yaptın, teşekkür ederim. Tebrikler, harikaydı.’” Gösteri, 1993-2000 yılları arasında yedi sezon sürdü. Oyuncu karşısında rol aldı Ben Savage gelecek yaştaki sitcom’da.

Danielle adlı bir yan üründe rol almaya devam etti. Kız Dünyayla Tanışıyor 2014 ile 2017 arasında.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/29/danielle-fishel-says-boy-meets-world-creator-threatened-to-fire-her/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir