Daniella Karagach ve Pasha Pashkov İlk Bebeklerini Bekliyor


bu Yıldızlarla Dans aile biraz daha büyümüştür.

Profesyonel dansçılar Daniella Karaağaç ve Paşa Paşkov 23 Kasım’da Instagram’da ilk çocuklarını beklediklerini duyurdular ve Daniella’nın elinde Nike bebek ayakkabısı tutarken Nike giydikleri bir fotoğrafını paylaştılar. “Bebek Pashkov 23 Mayıs’ta geliyor” çift ​​ortak bir gönderide yazdı. “Seni kelimelerin ifade edemeyeceği kadar çok seviyoruz.”

Onların arkadaşları DWTS dansçılar mutlu haberi pro ile yorumladı jenna johnson– Temmuz ayında ilk çocuğunu beklediğini açıklayan – “HİÇBİR SÖZÜM YOK!!!!!! Sadece ikiniz için de sevinç gözyaşları!!!!,” emma slater “Bekleyemiyorum!!!!!! İkiniz için de çok heyecanlıyım!!!!!!” derken Petra Murgatroyd “Bu EN İYİ haber!!!! İkinizi de çok seviyorum, en harika ebeveynler olacaksınız!! Bebek çok şanslı.”

2014’te dünyaevine giren Daniella ve Pasha, geçtiğimiz günlerde Disney+ şovunun son sezonunda ailelerini genişletmekten bahsettiler. Hatta Daniella haberi öğrendikleri özel günü anlattı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355792/lessigreaterdancing-with-the-starslessigreater-pros-daniella-karagach-and-pasha-pashkov-expecting-first-baby?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir