Daniel Day Lewis Uzun Saçlı 4 Yıl Sonra İlk Kamuya Açık Fotoğraflarda – Hollywood Life


Daniel Day Lewis Uzun Saçlı 4 Yıl Sonra İlk Kamuya Açık Fotoğraflarda - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Shutterstock tarafından Splash

Daniel Day-Lewis 18 Mayıs Perşembe günü dört yıl sonra ilk kez toplum içinde fotoğraflandığında hayranlarını şaşırttı. 66 yaşındaki münzevi Oscar ödüllü oyuncu, kıyafeti kesinlikle göz alıcı olduğu için dikkat çekmemiş gibi görünüyordu. Parlak mavi bir eşofman, grafiti bir kamyon şoförü şapkası ve uzun gri saçları sallayan, Kan dökülecek yıldızı, Big Apple kaldırımlarında tam bir gösteriydi.

Daniel Day Lewis Uzun Saçlı 4 Yıl Sonra İlk Kamuya Açık Fotoğraflarda - Hollywood Life
Daniel Day-Lewis, Mayıs 2023’te New York’ta. (Splash by Shutterstock)

Ve hemen ertesi gün Daniel aynı şeyi tekrar yaptı! Emekli İngiliz tiyatrocu, büyüleyici karısıyla West Village’da yürüyüşe çıktı. Rebecca Miller, ünlü oyun yazarının kızı Arthur Miller. 1996 yılından beri evli olan çift, romantik yürüyüşleri sırasında el ele tutuşurken çok sevildiler. Daniel bir gün önceki şoför şapkasını taktı ve bir çift çarpıcı sarı eşofman altı ekledi.

Her ne kadar eskisi gibi görünmese de, Akademi Ödüllü temiz hatlı hayranlar görmeye alıştı, Daniel ünlü çevirmeli telefonunu kullanarak kendini ele vermiş olabilir! 2018’de, “Phantom Thread” aktörünün metroda modası geçmiş cihazı kullandığı bir fotoğraf viral oldu. twitter.

Daniel Day Lewis Uzun Saçlı 4 Yıl Sonra İlk Kamuya Açık Fotoğraflarda - Hollywood Life
Daniel Day-Lewis, dört yıl sonra ilk kez herkesin önünde fotoğraflandı. (Splash by Shutterstock)

Uber-metod oyuncusu, serbest bırakılmasının ardından Haziran 2017’de emekli olduğunu açıkladığından beri kırmızı halıda değil. Hayalet İplik. “Hayatım boyunca oyunculuğu nasıl bırakmam gerektiği hakkında gevezelik ettim ve bu sefer neden farklıydı bilmiyorum ama bırakma dürtüsü bende kök saldı ve bu bir zorlama haline geldi” dedi. W dergisi Haberden beş ay sonra. “Yapmam gereken bir şeydi.”

Duyuru ile Hollywood, üç En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ı kazanan tek aktörü kaybedecek. 1989 YILINDA, Sol Ayağım için ilk şarkısıyla evine gitti, ardından galibiyetini 2007’ler için bir heykelle takip etti. Kan dökülecek. 2012 yılında Steven Spielberg’in Lincoln Daniel’e üçüncü Akademi Ödülünü getirdi.

Daniel Day Lewis Uzun Saçlı 4 Yıl Sonra İlk Kamuya Açık Fotoğraflarda - Hollywood Life
2017’de Daniel Day-Lewis. (Shutterstock)

Daniel, emekliliğinde karısı ve oğulları ile birlikte zamanını New York City ile İrlanda’nın Annamoe kenti arasında paylaştırıyor. Ronan24 ve Cashel21. Daniel ayrıca oğlunu paylaşıyor, Cebrail28, eski sevgilisi Fransız yıldızla Isabelle Adjani.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/daniel-day-lewis-long-hair-first-public-photos-4-years/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir