Daniel Day-Lewis, 4 Yıl Sonra İlk Halk Görünüşünde Tanınmıyor


ne için bir gün Daniel Day-Lewis.

Oyunculuğu bıraktıktan yaklaşık beş yıl sonra, Kan dökülecek yıldız eşiyle çıktı rebecca miller New York’ta romantik bir gezinti için. 19 Mayıs’ta, 66 yaşındaki adam, bir kavşaktan geçerken Rebecca’nın elini tutarken, uzun gri saçlarını bir kamyon şoförü şapkasının altına sıkıştırmıştı ve neredeyse tanınmaz haldeydi.

İpliklerinin hayalet olmadığını göstermek için Daniel, gezi için rengarenk, gündelik bir kıyafet seçti. Oscar ödüllü oyuncu, şapkasına ek olarak çizgili mavi bir tişört ve siyah bir kapüşonlu ve kaykay markası One Gig’den parlak sarı bir pantolon giydi. Siyah Hoka spor ayakkabılarla tam fiti oldu.

Bu arada, 60 yaşındaki Rebecca, lacivert kargo pantolonuyla açık mavi bir bluz giymişti.

Daniel, Haziran 2017’de, kırk yılı aşkın süredir çok saygı duyulan oyunculuk kariyerinden uzaklaşacağını açıkladığında Hollywood’u özüne sarstı.

O zamanki temsilcisi, “Daniel Day-Lewis artık bir aktör olarak çalışmayacak”, Leslee Dartyaptığı açıklamada Çeşitlilik. “Yıllardır birlikte çalıştığı tüm izleyicilere ve işbirlikçilerine son derece minnettar. Bu özel bir karar ve ne kendisi ne de temsilcileri bu konuda daha fazla yorum yapmayacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375014/daniel-day-lewis-looks-unrecognizable-in-first-public-sighting-in-4-years?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir