Dance Moms’tan Abby Lee Miller Stüdyosunu Neden Sattığını Açıklıyor


Abby Lee Miller birine veda ediyor Dans eden anneler dönüm noktası.

yeni bir Instagram videosuAbby Lee Dans Stüdyosu’nun kurucusu, Pittsburgh, Pa.’daki stüdyosunun satıldığını ve bir kreşe dönüştürüleceğini doğruladı.

Abby Lee 25 Ocak’ta “Benim için çok buruk” dedi. “Adımı satmadım. Markamı satmadım. Hayatımın işini satmadım. Tuğla, harç, cüruf blokları sattım.” ve hala mükemmel durumda olan harika bir dans pisti.”

Peki realite yıldızı neden stüdyoya veda ediyor—bildirildiğine göre 1993’te satın alındı; Maddie Ziegler, Chloe Lukasiak, Kendal Vertes, Nia Sioux ve diğer dansçılar yıldızlara mı dönüşüyor? Abby Lee’ye göre zaman değişti.

“Pittsburgh’da öğretmenlik yapmıyorum,” dedi. “Dünyanın her yerinde öğretmenlik yapıyorum. Zamanı gelmişti ve stüdyomun, binamın çok iyi bir iş yapacağını söylemekten gurur duyuyorum. İhtiyacı olan, onu isteyen birine gidiyor. Hayır. başka bir dans öğretmeni.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362630/lessigreaterdance-momslessigreater-abby-lee-miller-reveals-why-she-sold-her-studio-after-30-years-of-ownership?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir