Damson İdris Kimdir? ‘Snowfall’ Oyuncusu Lori Harvey ile Çıktığını Doğruladı – Hollywood Life


Damson İdris Kimdir? 'Snowfall' Oyuncusu Lori Harvey ile Çıktığını Doğruladı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

  • Damson Idris, İngiliz aktör.
  • Damson en çok rolüyle tanınır. Kar yağışıFranklin Saint oynuyor.
  • Ocak 2023’te o ve Lori Harvey ilişkilerini halka açıkladılar.

Bir aylık spekülasyondan sonra mürdüm idris ve lori Harvey’nin durumu, ikisi 13 Ocak Cuma günü, 31 yaşındaki Damson, Instagram Hikayesinde 26 yaşındaki Lori’yi öptüğü bir fotoğrafını yayınladığında ara verdi. Fotoğrafın altına kırmızı bir kalple birlikte “Doğum Günün Kutlu Olsun Nunu” notunu düştü. Ayrıca sette göründüğü bir fotoğrafını da paylaştı. Kar yağışıbir ton (muhtemelen sahte) parayla poz vermesiyle.

Onay, Damson ve Lori’nin Los Angeles’ta birlikte bir akşam yemeği randevusu almasından yaklaşık bir ay sonra gelir. Lori ile yollar ayrıldı Michael B. Ürdün Haziran ayında ve yeni bir adama geçmeye hazır görünüyordu. Burada Damson’ın kim olduğunu bilmeyenler için, işte Lori’nin yeni sevgilisinin özeti.

Damson İdris Kimdir? 'Snowfall' Oyuncusu Lori Harvey ile Çıktığını Doğruladı - Hollywood Life
(Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Damson İdris Oyuncu

Damson Idris (d. 2 Eylül 1991), Nijeryalı göçmen annesinin tek başına büyüttüğü altı çocuğun en küçüğü olarak Güney Londra’nın Peckham semtinde büyüdü. “Evin her zaman gürültülü olduğunu hatırlıyorum. İnsanlar hep sohbet ediyor, insanlar hep müzik çalıyordu” dedi. GQ 2022’de “Fakirdik ama [if] şeyler her zaman oluyor, fakir olduğunuzu gerçekten bilmiyordunuz.

Başlangıçta futbol/futbol oynamayı hayal etti ama kız kardeşlerinden birinin ısrarı üzerine üniversitede drama yapmaya karar verdi. 2012 yılında, 21 yaşındayken, Damson ortaya çıktı. Pandoranın Kutusu West End’deki Arcola Tiyatrosu’nda. “Bunu yapacağımı bildiğimde seyircilerden aldığım ilk kahkahayı hala hatırlıyorum” dedi. GQ. Bir avuç yıl sonra, rolünü üstlendi. Kar yağışı

O En İyi Olarak Bilinir Kar yağışı

Damson İdris Kimdir? 'Snowfall' Oyuncusu Lori Harvey ile Çıktığını Doğruladı - Hollywood Life
FX Ağları/Everett Koleksiyonu

Damson, kariyerinin başlarında televizyonda birkaç küçük rol aldı, ancak çıkışı, Kar yağışı 2017’de yayınlandı. 1980’lerin başındaki crack salgını sırasında geçen Damson, ana karakterlerden biri olan uyuşturucu satıcısı Franklin Saint’i canlandırıyor.. Dizinin finalinin 2023 baharında yapılması planlanıyor ve altı sezonluk hikaye sona eriyor.

Idris, “Dürüst olmak gerekirse bunun dinlemekle ilgili olduğuna inanıyorum,” diyor. GQ Afrikalı-Amerikalı bir karakteri oynayan İngiliz bir adam onu ​​sordu. “Bir film yapmak, bir dizi yapmak, bir karakteri oynamak, içine çok şey giriyor. Her şey sadece onu oynayan kişiye yüklenmez. Danışmanlarımız var, tıpkı ilk sezonda Snowfall yaptığımda ve ikinci sezonda olduğu gibi, her gün yanımda Dub-C vardı, kim oradan, John Singleton vardı, kim oradan… ve iyi oyuncular karakterlere bu şekilde yaklaşıyor oynadıklarını.”

O Kalp Kırıklığına Aşinadır

Damson, “Kendini nasıl ifade edebildiğini çok kıskanıyorum” dedi. Sid (fka Syd The Kid) 2022 albümünü çıkardıktan sonra Kırık Kalpler Kulübü 2022’de, başına Röportaj dergisi. “Oyunculukla bunu yapamam çünkü hayatıma benzer bir rol seçmediğim sürece bir karakteri canlandırıyorum. Dokuz yıllık bir ilişki içindeydim, bu yüzden bu albümle çok gerçek bir ilişki kuruyorum.

Damson kiminle olduğunu açıklamadı ama ayrılık hakkında daha çok şey paylaştı. “Dokuz yıllık bir ilişkiden ayrıldıktan sonra, oturup gerçekten kim olduğumu öğrenmenin zamanının geldiğini öğrendim. Bu sanat evrende var olduğuna göre, bu aydınlanmayı yaşadığını hissediyor musun?”

Damson, Saweetie Çıkma Söylentilerini Kapattı

Damson, Syd ile ilk kez ortak arkadaşları tarafından düzenlenen bir NBA Finalleri partisinde tanıştı. Yaratıcı Tyler. Damson’ın başka bir rapçi ile arkadaşlığı, tatlıminsanların 2022’deki potansiyel bir ilişkiden bahsetmesine neden oldu. “Hayır, hayır, ben ve o kraliçe sadece arkadaşız,” dedi. Kahvaltı Klübü 2022’de sunucular, onun evinde piyano çaldığı viral videosunu gündeme getirdiğinde, başına karmaşık. “O harika bir piyanist. Piyano çalabildiğini bilmiyordum – dünyanın bildiğini bile sanmıyordum. Ben de ‘Ah, bu harika bir an’ dedim.”

“O çok büyük Kar yağışı fan. O gün öğle yemeğindeydik, sanırım nasıl işbirliği yapabileceğimizi konuşuyorduk” diye ekledi. “CB2’yi sevdiğim için bana yeni yerini göstermek istedi ve ben de ona mobilya ve sanat hakkında bazı fikirler verecektim ve sonra bom, gittik. Piyano çalıyordu. Bu kadar. Beş dakika kadar oradaydım ve daldım. O benim bir arkadaşım.”

Damson İdris Kimdir? 'Snowfall' Oyuncusu Lori Harvey ile Çıktığını Doğruladı - Hollywood Life
(James Veysey/Shutterstock)

Manchester United’ı destekliyor

“Ben her zaman futbol oynuyorum!” söyledi Beyefendinin Günlüğü. “Hayatım boyunca futbol oynadım. Dünyanın en büyük takımı olan Manchester United’ı destekliyorum. Yine de, küfür olan bir oyuna hiç gitmedim. Peckham’da büyüdüğümde, televizyonda hep United’ı görürdünüz ama Manchester’a asla gidemezdiniz. Brixton’a gitmeyi güç bela karşılayabilirsin!”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-damson-idris-5006179/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir