Damson Idris, Aşk Söylentileri Ortasında Lori Harvey ile PDA Fotoğrafını Paylaştı


Kar yağışı yıldız mürdüm idris ekstra özel bir doğum günü dileği gönderiyor Lori Harvey‘sallanmak.

31 yaşındaki oyuncu, 13 Ocak’ta modelin 26. doğum gününü, kollarını ona dolamış, onu yanağından öptüğü bir fotoğrafını paylaşarak kutladı.

Paylaşılan PDA resminin yanında Instagram HikayeleriDamson, bir kalp emojisiyle birlikte “Doğum Günün Kutlu Olsun Nunu” yazdı. Ayrıca bu bağırışı, Lori’nin para destelerini tuttuğu başka bir solo fotoğrafıyla takip etti ve fotoğrafın altına “The Plug” yazdı.

Doğum günü aşkı Telin Dışında Lori’nin yıldızı, West Hollywood, California’da birlikte bir akşam yemeği randevusu için dışarı çıkarken görüldükleri ilk iki aşk dedikodusunu ateşledikten yaklaşık bir ay sonra geliyor.

Bununla birlikte, doğum gününden sadece bir gün önce, modelin ayrıldığını belirtmekte fayda var. Michael B. Ürdün Haziran 2022’de bir yılı aşkın bir flörtün ardından E’ye açıldı! kapağına iniş ile ilgili haberler ÖzSiyah aşk sorunu “bekar bir kadın” olarak.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361374/damson-idris-shares-cheeky-pda-photo-with-lori-harvey-amid-romance-rumors?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir