Damar Hamlin’in Kardiyak Arrest’ten Beri İlk Videosu: İzle – Hollywood Life


Damar Hamlin'in Kardiyak Arrest'ten Beri İlk Videosu: İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kredisiz/AP/Shutterstock

Damar Hamlin 2 Ocak’ta bir Pazartesi Gecesi Futbol maçında sahadaki korkunç çöküşünden bu yana ilk kez bir videoda konuştu. instagram 28 Ocak Cumartesi günü hayranlarına, 24 yaşında yaşadığı neredeyse ölümcül kalp krizinden kurtulurken gördüğü tüm sevgi ve destek için minnettar olduğunu bildirmek için. Hamlin, “kendi içimde – zihinsel, fiziksel, hatta ruhsal olarak – işleyecek çok şey olduğu için” “doğru zamanda” topluluk önünde konuşmak için beklemesinin kendisi için önemli olduğunu söyledi.

Hamlin, “Yoluma çıkan tüm sevgi, tüm destek ve her şey için size ne kadar minnettar olduğumu anlatamam,” diye söze başladı. “‘Pazartesi Gecesi Futbolu’nda başıma gelenler, Tanrı’nın tutkumu ve sevgimi doğrudan kalbimden tüm dünyayla paylaşmak için beni bir araç olarak kullanmasının doğrudan bir örneği olduğunu hissediyorum ve bunu çocuklara geri verebiliyorum. ve dünyanın her yerinde buna en çok ihtiyaç duyan topluluklar ve bu her zaman benim hayalimdi. Her zaman savunduğum ve savunmaya devam edeceğim şey buydu.”

Hamlin, Cincinnati Üniversitesi Tıp merkezi personeline özel olarak seslendi ve Bills’in maçı sırasında kalp durmasının ardından oraya koşturduktan sonra “hayatımı kurtarmak için kasten ve ustalıkla hareket eden” birçok kişiyi adıyla tanımladı. Cincinnati Bengals’a karşı. Sonunda, 11 Ocak’ta taburcu edilmeden önce iki gün daha kaldığı Buffalo’daki Genel Tıp Merkezi/Gates Vascular Institute’a uçakla götürüldü. “Buna şaşırmadım ama derinden minnettarım” diye ekledi.

Anne ve babasına teşekkür ettikten sonra Mario ve Nina“Kelimenin tam anlamıyla dayanağım ve her şeyim olan, her zaman yanımdan ayrılmayan” ve 7 yaşındaki erkek kardeşi, Damir“kim benim nedenim, neden her gün kendimin en iyisi olmaya çabalamamın nedeni,” diyerek mesajını elleriyle bir kalp oluşturarak tamamladı Hamlin.

Hamlin, “Harika ve harika şeyler yapmaya devam edeceğim” dedi. “Destek ve sevgi olmadan bunu yapamazdım ve hepinizi bu yolculuğa benimle götürmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.” Yukarıdaki iç açıcı videonun tamamına göz atın.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/damar-hamlin-first-video-cardiac-arrest/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir