Damar Hamlin ve Kardeşi Damir ‘The Masked Singer’da Görünüyor – Hollywood Life


Damar Hamlin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Tilki

Damar Hamlin küçük erkek kardeşinin yanında bir kahraman gibi karşılandı, Damir15 Mart’ta yayınlanan bölümde Maskeli Şarkıcı. Ocak ayında futbol sahasında neredeyse ölmek üzere olan NFL yıldızı, özel bir sürpriz için 8 yaşındaki kardeşini Fox reality şovundaki “Susam Sokağı Gecesi”ne getirdi. Damir dışarı çıktı ve Elmo’nun yanına oturdu, 24 yaşındaki Damar sahneye çıktı ve seyircilerden ve jüri üyelerinden bir alkış aldı. Yargıç Ken Jeong Damar’a gösteriye kısa bir süre için geldiği için “çok memnun” olduğunu söyledi. “Ama daha da önemlisi,” diye ekledi Ken, “sağlıklı olmana çok sevindim. Bütün dünya seni seviyor.”

Damar Hamlin
Damar Hamlin ‘Maskeli Şarkıcı’da (Fotoğraf: Fox)

Renkli bir sweatshirt ve eşofman giymiş Buffalo Bills güvenliği, ziyaret etmeye karar verdiğini açıkladı. Maskeli Şarkıcı bu akşamki bölüm için onun sevimli küçük zahmetinden dolayı. “Bu benim dünyam. Aileyi ilk sıraya koyuyorum ve Susam Sokağı’nı çoğu şeyden daha çok seviyor, bu yüzden bu gece başarmak zorundaydık,” dedi Damar jüri üyelerine.

Damar daha sonra işe koyuldu: Sincap’ın kimliği hakkında bir ipucu ortaya çıkardı. İpucu, Ken’in yüzünün olduğu bir futbol topuydu ve bu, Çılgın Zengin Asyalılar aktör. Sincap konuştu ve Ken’e bunun “ilk birlikte çalışmamız olmadığını” söyledi. Teoriler başlasın!

Damar’ın görünüşü Maskeli Şarkıcı Ocak ayının sonunda çekildi ve 2 Ocak’ta futbol sahasında geçirdiği kazadan bu yana ilk kez halkın karşısına çıktı. O sırada hayranlar, Damar’ın sezonda bir yarışmacı mı yoksa sadece kısa bir özel görünüm yapmak, öyle olduğu ortaya çıktı. Damar, kayıttan bu yana daha fazla halkın karşısına çıktı. Maskeli Şarkıcı8 Şubat’ta NFL Player’s Association’ın Alan Page Community Ödülü’nü 9 milyon doların üzerinde para topladığı için kabul etmesi de dahil. Chasing M’s Foundation Community Toy Drive.

Damar, geçirdiği kazanın ardından hayata yeniden alışmaya devam etmektedir. 2 Ocak’ta atlet, Buffalo-Bengals maçında başka bir oyuncuyla mücadele ettikten sonra yere yığıldı. Damar’ın durumu “kritik” idi ve hemen hastaneye kaldırıldı, ancak iyileşmeyi başardı ki bu büyük bir mucizeydi. Bir sonraki futbol sezonuna daha aylar varken, Damar henüz spora dönmeye hazır olmadığını itiraf etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/damar-hamlin-brother-the-masked-singer/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir