Damar Hamlin, Kardiyak Arrest Sonrası Buffalo Bills Playoff Maçına Katıldı


Damar Hamlin‘nin son çıkışı tam bir touchdown.

NFL’nin 2 Ocak’taki maçında kalp krizi geçirdikten sonra hastaneye kaldırılan Buffalo Bills güvenliği, 22 Ocak’ta Cincinnati Bengals’a karşı oynarken takımını bizzat desteklemek için geldi.

Ekiple paylaşılan bir CBS klibinde görüldüğü gibi twitter Sayfa 22, Hamlin bir güvenlik aracıyla stadyum binasının içinde çekildi. Klip, “Eve hoşgeldin @HamlinIsland” başlığıyla eşleştirildi. NFL oyuncusunun annesi Nina ve küçük kardeşi Damir mekanda ona katıldı.

Aynı gün yayınlanan başka bir videoda, Hamlin stadyumdaki özel bir süitte ayakta görülebilir. bir kalp simgesi tuttu elleriyle.

Hamlin’in çıkışı, sahada Buffalo Bills’in Cincinnati Bengals’a karşı oynadığı sırada kalp krizi geçirmesinden yaklaşık üç hafta sonra gerçekleşti. On dakikadan fazla bir süre kalp masajı yapıldıktan sonra Hamlin, durumu kritik bir şekilde yakındaki bir hastaneye nakledildi ve yetkililer oyunu askıya aldı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362292/damar-hamlin-attends-buffalo-bills-playoff-game-weeks-after-suffering-cardiac-arrest?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir