Damar Hamlin, Kalp Krizi Sonrası Buffalo Bills Soyunma Odasında – Hollywood Life


Damar Hamlin, Kalp Krizi Sonrası Buffalo Bills Soyunma Odasında – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Greg M Cooper/AP/Shutterstock

Damar Hamlin takım arkadaşları Buffalo Bills’i desteklemek için Highmark Stadyumu’na döndü. Görünüş, 24 yaşındaki oyuncunun Cincinnati Bengals’a karşı 2 Ocak’ta oynanan bir maçta kalp krizi geçirerek yere yığılmasından bu yana binaya ilk kez geri gelişini işaret ediyor. Maç saatinden 90 dakika önce geldi ve ekip onun stadyuma gelişinin videosunu paylaştı.

Hamlin, kalp krizi geçirdikten hemen sonra hastaneye kaldırıldı ve 17. Hafta maçını NFL Komiseri tarafından iptal edilmeye zorladı. Roger Goodell. Goodell, oyunun “hangi kulüplerin sezon sonrasına katılmaya hak kazandığı üzerinde hiçbir etkisinin olmayacağını” ve ligin sadece haftalar sürmesi nedeniyle “hiçbir kulübün bu maçın sonucuna göre hiçbir kulübün elenmeyeceğini” ve “hiçbir kulübün sezon sonrasına kalamayacağını” açıkça belirtti. 12 Şubat’ta Super Bowl’dan uzakta.

Damar Hamlin, Kalp Krizi Sonrası Buffalo Bills Soyunma Odasında – Hollywood Life
Damar Hamlin, 3 hafta önce geçirdiği kalp krizinin ardından Highmark Stadyumu’na döndü. Burada, geçmiş bir oyunda oynarken görüldü. (Greg M Cooper/AP/Shutterstock)

Damar, ilk birkaç gün kritik durumda olduğu Buffalo hastanesine nakledilmeden önce Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’ne götürüldü. Damar, Bills eğitim ekibinin sahadaki “hızlı eylemlerini” alkışlayan doktorlara yazılı mektupla iletişim kurardı – özellikle Denny Kellingtonnabzını eski haline getirmek için bir defibrilatör kullandı. “Bills eğitim ekibinin ve sahadaki doktorların hızlı eylemleri hakkında yeterince şey söyleyemeyiz.” William Knight IV, MD dedim. “Sadece ışıklar açık değil. Damar’ın evde olduğunu biliyoruz.”

Damar bilinci yerine geldiğinde, takım arkadaşlarını ailesiyle birlikte hastane yatağından izledi ve destekledi. Buffalo Genel Tıp Merkezi/Gates Vasküler Enstitüsünden 11 Ocak Çarşamba günü taburcu edildi ve o zamandan beri evinde iyileşiyor. Kaleida Sağlık Baş Kalite Sorumlusu, “Bir dizi test ve değerlendirmeyi tamamladık ve ekip doktorlarına danışarak, Damar’ın rehabilitasyonuna evde ve Faturalarla devam etmek için güvenli bir şekilde taburcu edilebileceğinden eminiz.” Jamie Nadler, dedi.

Bununla birlikte, önünde hala uzun bir iyileşme yolu var ve evde oksijen veriliyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/damar-hamlin-buffalo-bills-locker-room-after-heart-attack/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir