Damar Hamlin, Gencin Kardiyak Tutulmasının Ardından Bronny James’e Sevgi Gönderiyor – Hollywood Life


Damar Hamlin, Gencin Kardiyak Tutulmasının Ardından Bronny James'e Sevgi Gönderiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock/Mega

Haberin çıkmasından kısa bir süre sonra bronny james18 yaşındaki oğlu Lebron JamesPazartesi günü bir USC antrenmanı sırasında kalp krizi geçirdi, Damar Hamlin Bronny, LeBron, 38’in arkasına destek veren birçok kişiden biriydi. savana james, ve ailenin geri kalanı bu üzücü zamanda. Ocak ayında kendi kalp krizi geçiren Buffalo Bills güvenliği 25 yaşındaki Damar, “Bronny ve James ailesine de dualar,” diye tweet attı. Damar, bir ‘dua eden eller’ emojisinin yanı sıra, “Sizin için buradayım, tıpkı benim için yaptığınız gibi. [throughout] tüm sürecim.

James ailesi 25 Temmuz Salı günü bir bildiri yayınlayarak, Bronny’nin önceki gün Güney Kaliforniya Üniversitesi’nin Galen Merkezi’ndeki bir basketbol antrenmanı sırasında “kalp krizi geçirdiğini” söyledi. Sağlık personeli Bronny’yi tedavi edip hastaneye götürmeyi başardı. Şu anda durumu stabil ve artık yoğun bakımda değil. James ailesi için saygı ve mahremiyet istiyoruz ve daha fazla bilgi olduğunda medyayı güncelleyeceğiz” dedi.

Damar Hamlin, Gencin Kardiyak Tutulmasının Ardından Bronny James'e Sevgi Gönderiyor – Hollywood Life
LeBron ve Bronny (Shutterstock)

Açıklamada, “LeBron ve Savannah, inanılmaz çalışmaları ve sporcularının güvenliğine kendilerini adamaları için USC sağlık ve atletizm personeline en derin teşekkürlerini ve takdirlerini alenen iletmek istiyor.” ifadeleri kullanıldı. Hikayeyi ilk bildiren TMZ, sabah 9:26 civarında bir 911 araması yapıldığını ve Bronny’nin ambulansla hastaneye götürüldüğünde bilincinin yerinde olmadığını bildirdi.

Damar Hamlin, Gencin Kardiyak Tutulmasının Ardından Bronny James'e Sevgi Gönderiyor – Hollywood Life
Damar, sola. Bronny, sağ (Shutterstock/Mega)

Benzer şekilde Damar, 2 Ocak’ta Buffalo Bills ve Cincinnati Bengals arasındaki 17. Hafta karşılaşması sırasında Paycor Stadyumu sahasında yere yığıldı. İlk çeyrekte Damar, Bengals’in geniş alıcısını ele geçirdi Tee Higgins. Higgins’in sağ omzunun Hamlin’in göğsüne çarpmasıyla rutin bir mücadele gibi görünüyordu ama Damar ayağa kalktığında tekrar yere düştü. Sağlık personeli hızla Darmar’ın yanına koştu ve ilk müdahale ekipleri onu hayatta tutmak için kalp masajı ve diğer tedavileri kullandı. Kritik durumda listelendiği Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’ne transfer edildi. Kısa süre sonra tekrar NFL’de oynamaya izin verildiği yere toparlandı.

Damar daha sonra, “göğse alınan bir darbenin hemen ardından nadir görülen bir kalp durması” olan “commotio cordis” yaşadığını doğruladı. Amerikan kalp derneği. Örgüt, 2023 yılında yapılan bir araştırmanın “kurbanların %94’ünün erkek olduğunu ve ortalama yaşlarının 19 olduğunu” bulduğunu söyledi. Vakaların üçte ikisinden biraz daha azı sporla ilgiliydi ve bunların çoğu beyzbol veya softbol gibi bir mermi içeriyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/25/damar-hamlin-bronny-james-family-cardiac-arrest-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir