Damar Hamlin Çöktükten Sonra İlk Topluluk Önünde Konuşma Yaptı – Hollywood Life


Damar Hamlin


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Mike Stewart/AP/Shutterstock

Damar Hamlin, 24, futbol sahasında korkunç bir tıbbi acil durum yaşadıktan bir ay sonra topluluk önünde ilk konuşmasını yaptı. Buffalo Bills güvenliği, 8 Şubat’ta NFL Player’s Association’ın Alan Page Community Ödülü’nü, 9 milyon doların üzerinde para toplayarak kazandı. Chasing M’s Foundation Community Toy Drive. Damar’ın 2 Ocak’taki Bills-Bengals maçında neredeyse ölmesinin ardından hayran desteği sayesinde toplanan bağışlar fırladı.

Damar konuşmasına “Her şeyden önce, sadece teşekkür etmek istedim,” diye başladı. “Burada olduğun için Tanrı’ya şükürler olsun. Ve ödüle aday gösterilen diğer insanlara da teşekkür ederim, benim yanımda topluluklarında da çalıştılar.” NFL yıldızı, “topluluğuma geri vermek her zaman kim olduğumun büyük bir parçası olmuştur” dedi. Ayrıca babasına özel bir not verdi. Mariooğluna destek olmak için ödül töreninde bulunan. Damar, babası hakkında “Büyürken, topluluğumuzda topluluk günleri yaparken onu izliyordum ve ben her zaman zamanım geldiğinde bekliyordum,” dedi.

Damar Hamlin
Damar Hamlin (Fotoğraf: Mike Stewart/AP/Shutterstock)

“En sevdiğim alıntılardan biri: ‘Bir lütuf olmak bir lütuftur’,” dedi Damar ayrıca. “Bununla birlikte, bu pozisyonu asla hafife almamayı ve geldiğim toplulukta ve ayrıca dünyanın dört bir yanındaki topluluklarda bir fark yaratmak için her zaman acil bir yaklaşıma sahip olmayı planlıyorum. Teşekkür ederim” diye ekledi.

Damar, ölüme yakın deneyiminin ardından yavaş yavaş kamusal hayata dönüyor. 31 Ocak’ta, kalp durmasının ardından ilk kez bir video kaydında halkın karşısına çıktı. Maskeli Şarkıcı. Reality şov sunucusunun yanında dururken bir futbol topu tutarken resmedildi. Nick Cannon. Raporlar, Damar’ın şovda yalnızca özel olarak yer aldığını ve yarışmacı olmadığını iddia etti.

Damar Hamlin
Damar Hamlin (Fotoğraf: Mike Stewart/AP/Shutterstock)

Herkesin bildiği gibi Damar, 2 Ocak Pazartesi günü Buffalo-Bengals maçında Bengals geniş alıcısını alt ettikten sonra yere yığıldı. Tee Higgins. Damar’ın durumu “kritik” idi ve hemen hastaneye kaldırıldı. Sporcu arkadaşları ve ülkenin dört bir yanından gelen hayranları, böylesine güzel bir gösteride ona destek verdi. Damar, 9 Ocak’ta hastaneden taburcu edildi, ancak korkunç olayı nihayet ele almak için ay sonunu bekledi.

“Bana ne oldu Pazartesi Gecesi Futbolu Tanrı’nın tutkumu ve sevgimi doğrudan kalbimden tüm dünyayla paylaşmak için beni bir araç olarak kullanmasının doğrudan bir örneği olduğunu hissediyorum,” dedi Damar hayranlarına twitter. “Ve bunu dünyanın her yerindeki çocuklara ve topluluklara en çok ihtiyacı olanlara geri verebiliyorum ve bu her zaman benim hayalimdi. Her zaman savunduğum ve savunmaya devam edeceğim şey buydu.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/damar-hamlin-first-public-speaking-appearance-injury-community-service-award/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir