Dakota Johnson, Milano Moda Haftası’nda Şıklığın 50 Tonu


Moda söz konusu olduğunda, dakota johnsontadı tekil olmaktan uzaktır.

Örnek olay: Grinin Elli Tonu yıldızın son hali Dakota, Gucci’s’e adım attı Milano Moda Haftası 24 Şubat podyum şovu, lüks markadan şeffaf bir elbise giymiş. Gucci’nin imzası olan Diamante desenini taşıyan dökümlü üstünü yine markanın logosu işlenmiş siyah bir blazer ve mini etekle eşleştirdi.

33 yaşındaki bu ateşli numarayı siyah şeffaf tayt, diz boyu çizmeler, büyük boy güneş gözlükleri ve gümüş çivilerle süslenmiş bir Gucci çantasıyla tamamladı. Takı olarak Dakota, Mikimoto’nun inci detaylı zarif bir zincir kolyesi de dahil olmak üzere zarif altın parçalar taktı.

Rocker şık topluluğu, kırmızı halılarda sıklıkla giydiği dramatik, dökümlü önlüklerden farklı olsa da, yine de yıldızlarla dolu etkinlikte dikkatleri üzerine çekti. salma hayek Ve Jodie Turner Smith.

Daha önce, Cha Cha Gerçek Pürüzsüz Aynı zamanda Gucci elçisi olan oyuncu, kişiliğinin tüm yönlerini yansıtan giysiler bulmanın önemini vurguladı.

Dakota, “Dünyaya çıkmak, saç ve makyaj yapmak ve belirli bir şekilde görünmek için bir kıyafet giymek çok sarsıcı” dedi. Elle Birleşik Krallık 2021’de. “Bu yüzden kendim gibi hissettiğim kıyafetleri giymek hayati önem taşıyor. ‘Tamam, bu benim bir versiyonum’ gibi hissediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366037/dakota-johnson-is-50-shades-of-chic-at-milan-fashion-week?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir