Dakota Johnson İkna Fragmanında 2 Talip Arasında Kaldı


Dakota Johnson zamanda geriye yolculuk yapıyor.

Netflix’in ilk fragmanında İkna, Grinin Elli Tonu aktris, ailesi hakkında pek çok esprili sözler söyleyen ilerici bir genç kadın olan Anne Elliot’u oynuyor. Konuyla ilgili örnek: O, oynadığı babasını anlatıyor: Richard E. Grant“hiç sevmediği yansıtıcı bir yüzeyle karşılaşmamış” bir adam olarak.

Yine de, onu potansiyel kocası Frederick Wentworth’ü göndermeye ikna eden ailesini seviyor ve saygı duyuyor (evren jarvis). Anne’nin fragmanda dediği gibi, “Onu elimde tutmak, ondan vazgeçmekten çok daha mutlu bir kadın olurdum.”

Ama sonra, Frederick en uygunsuz zamanda geri döner. Artık savaşın madalyalı bir kaptanı olarak, eskisinden daha iyi bir evlilik olasılığı var, ancak Anne, ilişkilerini düzeltmek istiyorsa yapacak işleri var.

Neyse ki, Frederick, Anne’nin hayatındaki tek uygun bekar değil. William Elliot (Henry Golding), Anne’nin kuzeni gelir ve bir aşk maçına ilgi duyduğunu ifade eder.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334587/persuasion-trailer-dakota-johnson-is-in-the-middle-of-a-regency-era-love-triangle?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel