Daisy Jones ve The Six Teaser, Riley Keough’u Merkeze Koydu


Rock yapmaya hazır mısın?

için ilk teaser’da Daisy Jones ve Altı25 Ocak’ta Prime Video tarafından yayınlandı, Riley Keoughadlı müzisyen güçlü bir soru soruyor: “Bak, sana her şeyi anlatacağımı söylediğimi biliyorum, ama gerçekten her şeyin ne kadarını bilmek istiyorsun?”

kitabından uyarlanan sınırlı seri Taylor Jenkins Reid-kim alıntı yaptı Fleetwood Mac’i romanın ilham kaynaklarından biri olarak – 70’lerin süper grubunun yükselişini ve düşüşünü ayrıntılarıyla anlatıyor.

Fragman, “Müzikleri onları ünlü yaptı” diyor. “Ayrılmaları onları efsane yaptı.”

Ve Daisy ile The Six solisti Billy Dunne arasındaki sahnedeki sihire bir göz atmanın yanı sıra (Sam Claflin), teaser aynı zamanda perde arkasındaki kargaşayı da gösteriyor: kalp kırıklığından grup arkadaşları arasındaki fiziksel bir münakaşaya. Ancak log satırında da belirtildiği gibi, dizi sadece zamanda geri adım atmıyor, “Şimdi, onlarca yıl sonra, grup üyeleri nihayet gerçeği açıklamayı kabul ediyor. Bu, ikonik bir grubun güçlerinin zirvesinde nasıl patladığının hikayesi. .”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362610/lessigreaterdaisy-jones-and-the-sixlessigreater-teaser-shows-the-rise-and-fall-of-riley-keough-s-70s-supergroup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir