Daisy Jones ve Altı Hakkında Bildiğimiz Her Şey


Daisy Jones ve Altı bir sonraki televizyonunuz olmak üzere ve müzik takıntısı.

tarafından yazılan aynı adlı 2019 romanından uyarlanmıştır. Taylor Jenkins ReidAmazon Prime Video serisi de aynı şekilde, önde gelen öncü kadın Daisy tarafından yönetilen 1970’lerde bir rock grubunun kasırga yükselişini ve ardından patlamasını merkez alacak.

Roman, raflara bile çıkmadan önce bir TV şovu için seçildi ve sadece Amazon Stüdyoları tarafından değil—Reese Witherspoon‘ın Hello Sunshine afişi de dümende. Reese’in 2018’de dediği gibi, “Okumaya başlar başlamaz Daisy Jones ve Altıhemen ona sırılsıklam aşık oldum.”

“Amazon ile ekrana getirmekten heyecan duyuyorum ve Jen SalkeMalzemeyi tutkuyla takip eden, ciltlerce konuştu” diye devam etti. [Scott] Neustadter ve [Michael H.] WeberDaisy ve grubunun kendi seslerini bulma yolundaki yolculuğunun, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerde benimle olduğu kadar kalıcı bir iz bırakacağından çok eminim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339114/everything-we-know-about-daisy-jones-the-six?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir