Dahi Amazon Ürünleri Tatil İçin Bir Profesyonel Gibi Paketlemenize Yardımcı Olacak


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Yaz kapıda, yani muhtemelen şimdiden seyahat programlarınızı planlıyor ve yaz tatili için bir formül buluyorsunuz. Olumsuz fazla paketleme Hepimiz biliriz ki bavul hazırlamak genellikle bir seyahatin en yorucu kısmı olabilir.

Paketlemeyi sizin yerinize yapmak için kapınıza gelemesek de, süreci sizin için daha sorunsuz hale getirmek için önerebileceğimiz bir sürü harika seyahat ürünü var. Yaz tatiliniz için tam bir profesyonel gibi hazırlanmanıza yardımcı olacak, tamamen dahiyane bazı Amazon ürünlerini bir araya getirdik.

İtibaren hırsızlık önleyici sırt çantaları şık ve işlevsel olan seyahat kapları tüm kremleriniz, serumlarınız, losyonlarınız ve daha fazlası için, bu listede uygun fiyatlı ve pratik bir dizi olmazsa olmaz seyahat aksesuarları var. Aşağıda, paketlemeyle ilgili stresinizi hafifletmeye yardımcı olacak bazı Amazon ürünlerini bulabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1373846/these-genius-amazon-products-will-help-you-pack-for-vacation-like-a-pro?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir