Daha Önce Hiç Görülmemiş X-Factor Videosunda One Direction’ın Bir Araya Getirilmesini Görün


Louis’i keşfettiklerinde tutuşturduğu duyulabilir. Liam Payneyığındaki fotoğrafı. Nicole, onu diğer üyelerin yanına koyarak, “Tam burada,” diye kabul ediyor.

Simon daha sonra Liam’ın güçlü “Cry Me A River” yorumuna atıfta bulunarak “göze çarpan seçmeler” olduğunu belirtiyor. Başka bir grubu işaret ederek, “Orada olması gerektiğini düşünmüyor musun?”

“Sanmıyorum,” diye karşı çıkıyor Nicole. “Kesinlikle parlayacağını düşünüyorum. Belki de gerçekten lider olabilir.”

Ancak Simon hala emin değil, diğer solistlerin arasında Liam’ın “herkesten daha iyi olduğunu düşündüğüne” inandığını paylaşıyor.

Ama Louis bunun kötü bir şey olmayabileceğini açıklıyor. “Hayır, öyle Simon, kendine güveni var,” diye yanıtlıyor. “Ama o iyi. O tutarlı.”

bulduktan sonra Zayn Malik, onu çabucak kadroya eklerler ve bu bir anlaşmadır. Simon, “Şimdi bu iyi bir fikir, aman tanrım,” diye paylaşıyor. “İstediğim kategori bu, onlar.” Louis araya girerek, “Geldikleri sürece!” diye ekledi.

Ve jel yaptılar. TV dizisini üçüncü sırada bitiren grup, beş albüm ve 2013 filmi yayınlamaya devam etti. Bu biziz. 2015 yılında Zayn’in gruptan ayrılmasının ardından bir ara verdikten sonra, üyelerin her biri kendi başarılarını bulmaya ve son yıllarda solo materyal yayınlamaya devam etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339226/watch-one-direction-be-put-together-in-never-before-seen-x-factor-video?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir