Daha İyi Bir Tıraş İçin Bu Ürünlerle Jilet Darbelerine Karşı Savaşın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Yaz, teknik olarak 21 Haziran’a kadar burada değil, ama kesinlikle hissediyor yaz gibi. Daha sıcak havalar ve güneş ışığıyla dolu daha uzun günler yaşıyoruz, bu da bizi tüm gün boyunca plajda veya havuzda bikiniyle veya çatı katındaki barda bir sundress ile dışarıda olmak istiyor. Haziran dır-dir ne de olsa yaz sezonunun Cuma günü.

Ancak daha sıcak havaların heyecanı kaçınılmaz olarak daha fazla şort, kolsuz bluz ve bikini giymekle gelir, gardırobumuzun tüm parçaları dolabımızın arkasından çıkmaktan mutluluk duyarız, ancak tıraşımızı artırmaktan o kadar da mutlu değiliz. Yaz aylarında, bacaklarımızı, koltuk altlarımızı ve bikini bölgemizi tüylerden arındırmak istiyorsak daha fazla cilt gösterdiğimiz için neredeyse gün aşırı tıraş olmamız gerekiyormuş gibi geliyor. Sezonun başlarında cildimiz zaten tahriş olmuş durumda. Jilet yanığı, jilet darbeleri, batık saçlar, kuruluk ve tıraştan kaynaklanan genel rahatsızlıktan bahsediyoruz. Eğer ilişki kurabilirsen, endişelenme. Hayatınızı kolaylaştırmak ve cildinizi daha pürüzsüz ve net hale getirmek için sekiz ürünü bir araya getirdik.

En iyisi için aşağıya kaydırın peeling, nemlendirici Bacaklarınız, koltuk altlarınız ve bikini bölgeniz için tıraş ürünleri, böylece tüm yaz boyunca pürüzsüz ve kendinden emin hissedeceksiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333598/fight-razor-burn-with-these-products-for-a-better-shave?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel