Daha Fazlasının Daha Fazlası Olduğu Günler İçin Altları Tam Kapatan 18 Bikini


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

İster yüksek belli bir bikini, ister dar bir stil veya başka bir şey olsun, kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi ve görünmenizi sağlayan mayoyu giyin. Mayo tercihlerim aktiviteye, konuma ve ruh haline göre günden güne değişir. Rotasyonuma daha fazla tam kapalı bikini altı eklemek istedim, ancak deneyimlerime göre bu bulmak kolay bir seçenek değil. Çok sayıda tam teşekküllü tek parça mayo var, peki ya plajda yüzme setini sallamak istediğiniz zamanlar?

Araştırdıktan sonra, Amazon, Aerie, spanks, atlet, Venüs, Eski donanmaVe yaz tuzu, Tam koruma ve moda sunan alçak, orta belli ve yüksek belli mayolar buldum. İşte öne çıkan seçimlerden bazıları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374682/18-bikinis-with-full-coverage-bottoms-for-those-days-when-more-is-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir