Da Brat, 49 Yaşındaki Hamilelik ve Judy’nin Sağlık Korkusu (Özel) – Hollywood Life’tan Bahsediyor


Velet Ve Jesseca “Judy” Dupart bir çift olarak yepyeni bir yolculuğa çıkmak üzereler: ebeveynlik! Çift, son üç aylık döneminde Da Brat ile birlikte ilk çocuklarını – bir erkek bebek – bekliyor. HollywoodYaşamı geri dönen çiftle ÖZEL konuştu Velet Judy’yi Seviyor 3. sezon, Brat’in hamileliği ve bebeklerine hamile kalma yolu hakkında.

“Harika hissediyorum. 49 yaşındaki oyuncu, “Kendimi kesinlikle kutsanmış hissediyorum” dedi. “Midem çok büyük ve hala büyüyor. Daha önce başıma gelmeyen birkaç tuhaf şey var ama hamileliğin bir parçası olduğu için hepsini adım adım alıyorum. Bebek çıkınca her şeyin normale döneceğini biliyorum.”

Velet
Judy, tatlı bir fotoğrafta Da Brat’ın bebeğinin yumruğunu kucaklıyor. (BİZ tv)

Judy’nin önceki bir ilişkisinden çocukları var, bu yüzden daha önce hamilelik yaşadı. Girişimci, Brat için en iyi tavsiyesinin “her şeyi içine almak” olduğunu açıkladı. “Başlangıçta biraz korkaktı ve onun ne kadar anaç, ne kadar sevecen ve bazı insanlar için ne kadar minnettar olduğunu biliyorum. hayatın en küçük anları Bu yolculuğun onun için etkili bir şey olacağını düşündüm, o yüzden hepsini içine al.

Judy, tüp bebek sürecinden geçerken bazı ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Judy, “Biraz zordu,” diye itiraf etti. “Benim tarafımda, bu benim yumurtam, bu yüzden benden bir yumurta alımı yaptık. Yumurtalıkların hiperstimülasyonu ile yaralandım ve ciğerlerimde kan pıhtılaşmasına neden oluyor, bu da bir süre hastanede kalmama neden oldu. Ayrıca genişlemiş bir kalbe neden oldu. Yani oradan hiçbir yan etki olmadı. Kan sulandırıcı aldım. Şimdi her şey yolunda. Kalbim normal boyutuna geri döndü, ancak bu açıkça tahmin etmediğimiz bir şeydi.

Rapçi ekledi, “Yolculuk kolay bir yolculuk olmadı, ama bulunduğumuz yerde olduğumuz için çok şanslıyız. Kesinlikle bazı mücadeleler ve bazı iniş çıkışlar yaşadık.”

Çift, Brat’in çocuklarını Judy’nin sağlık sorunlarından önce taşımasına karar verdi. Judy, “Bunun hakkında önceden konuşmuştuk ama bu benim başıma gelmeden önce ona karar vermiştik,” diye açıkladı Judy. “Bunun nedeni, onun yolculuktan keyif alacağını düşünmemdi. Bunun hakkında konuştuk ve her şey olduğu gibi geliştiğinde, bu mükemmeldi gibiydim.

Da Brat ve Judy, erkek bebekleri için bir isim “kararlaştırdıklarına” inanıyorlar. Ufaklıklarının etrafta dolaşacak çok sayıda Air Jordan’ı olacak.

Daha fazla çocuğa gelince, Brat ve Judy seçeneklerini şimdilik açık bırakıyorlar. Masanın dışında hiçbir şey yok.

Judy, “Hamilelikte duygusal bir enkaz dediği şey oldu” dedi. HollywoodYaşamı. “Bence o değil. Hamilelik sırasında duyguların arttığını düşünüyorum. Yaşadığı duygusal anlardan biri de bebeğin oynayacak kimsenin olmayacağıydı. Pekala güzelim, bir tane daha istersen, onu çözebiliriz dedim. Bu yüzden, o şeyden geçerken o anda bunun hakkında biraz konuştuk. Belki bir vekilden bahsettik ama nihai bir karar vermedik. İlk kez gündeme gelmişti ve bunun hakkında konuşmuştuk ama o bunu düşünürken o anda ona hitap ettiğimden emin olmak istedim.

Velet Judy’yi Seviyor 3. sezonuyla 27 Nisan’da WE tv’de ekrana gelen çift, dizide çifti neler bekliyor diye ön izleme yaptı. Judy’nin oğlu bir süreliğine onlarla yaşamaya gelir ve Brat bunun “evimizde birkaç şeyi değiştirdiğini” kabul eder.

Velet
Da Brat büyüyen karnını gösteriyor. (BİZ tv)

Judy, bu deneyimin “nasıl farklı ebeveynlik tarzlarımız olduğunu” fark etmelerini sağladığını belirtti. Artık dünyaya bir bebek getirdiğimize göre, benim büyüttüğüm biriyle etkileşim kurdunuz ve ne yapmak isteyip ne istemediğinizi görüyorsunuz, bu yüzden şimdi oturmamız gerekiyor. ve bu sefer nasıl yapmak istediğimizi tartışın.

Hamileliğin yanı sıra, Brat ve Judy ilk ortak işbirlikleri olan saç bakım serisi Kaleidoscope X için bir araya geldi. Velet.

Brat, “Koruyucu stiller içindir ve koruyucu bir stil, örgüler, locs gibi bir şeydir, saçınızı peruklarınızın altında veya örgülerinizin altında veya her neyse, saçlarınızı güvende ve korumalı tutar,” dedi.

Judy ekledi, “Eşime pazara getirebileceklerinin değerini anladığını düşünmediğimi söyledim. Ona onunla bir şeyler yapmak istediğimi söyledim, bu yüzden dokuzunu da yaptım. Lisans anlaşması yaptık. Bunu kitabına göre yaptım ve onun bir markayla iş ortaklığı yapmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemesini ve sadece “Tamam, bunu yapıyorum, bunu yapıyorum” diye düşünmek yerine getirdiği değeri görmesini istedim. ‘yapıyorum. Bu kadar. Ulaşılacak daha çok şey olduğunu hissediyorum ve o kadar çok şey var ki kendisinde kazanmak, büyümek ve farklı girişimler eklemek ve bunu yapmak ve bunu yapmak kadar potansiyel olduğunu fark etmiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/da-brat-pregnancy-wife-judy-health-scare-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir