Cynthia Nixon, Miranda’nın SATC’de Eşcinsel Olduğuna İlişkin İşaretler Olduğunu Söyledi


Miranda böyle doğdu.

İçinde Ve Aynen Böyle…ilk sezon, Cynthia Nixon‘in karakteri, aynı cinsiyetle ilgilendiğini fark etti, bu da izleyiciler için bir sürpriz oldu, ancak aktris için değil. “Sadece erkeklerle gerçekten ilgileniyor olsa da, bence Miranda’nın pek çok başka queer ve açıkçası lezbiyen nitelikleri vardı,” dedi. Çeşitlilik. “Ve bence birçok gey kadın için, o—bizim gey bir kadınımız yoktu! Ama o, sahip olmadığımız gey kadınların vekiliydi.”

Nixon, Samantha’nın (Kim Cattrall) dizide “küçük bir tuhaftı” (dördüncü sezonda bir kadınla çıkmıştı) ama “çok farklı” olduğunu söyledi.

Gösteride, Miranda sık sık erkeklere karşı çıkıyordu ve her ikisi de Nixon’ın birçok lezbiyenin temel özellikleri olarak bahsettiği geleneklere meydan okuyordu. söylediği gibi Çeşitlilik“Bence bir erkeğin parmağının altında olmak zorunda olmamak, her zaman başka bir kadınla birlikte olmanın sunduğu en çekici şeylerden biri olmuştur.”

Hatta şovmen Michael Patrick Kral Miranda’nın “anarşi” eğiliminin eşcinsel olabileceğinin bir işareti olduğunu düşündü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333037/and-just-like-that-s-cynthia-nixon-says-miranda-always-had-lesbianic-qualities?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel