Cynthia Erivo, Kükremeye İlham Veren Daha Derin Mesajlar Üzerine


İlk bakışta, Kükreme“Derisinde Isırık İzleri Bulan Kadın” gizemli bir hastalık hakkında bir gerilim filmi. Ancak bölüm ilerledikçe, Ambia’da yemek yiyen başka bir şey olduğu ortaya çıkıyor.

Gibi Cynthia Erivo E söyledi! Apple TV+ antoloji dizisinin yeni bölümü News, kadınların annelik, kariyer ve hatta kendi ilişkilerini dengelemeye çalışırken hissettikleri suçluluğu araştırıyor. “Genellikle bir konuşma olan bir şeyi gerçeğe, fiziksel bir tezahüre dönüştürmek gerçekten akıllıca bir şey” diye açıkladı. “Bence çoğu insan, anne ya da ebeveyn olmasanız bile bunu anlayabilir.”

“fantezi”nin kullanıldığını kaydetti. [and] korku”, bunun kadınları ne kadar derinden etkilediğini vurgulayarak, insanların bazen “annelerin hala insan olduğunu” unuttuğunu söylüyor.

Cynthia, bu sorumluluklardan bir saatliğine bile feragat etmenin zorluğunu kabul etmeden önce, “Hala serbest bırakmak için alana ihtiyaçları var ve hala anne değil, sadece kendileri olabilecekleri anlara ihtiyaçları var.” Dedi. “Anneler bazen kendilerine bunu yapma şansı verdiğinde, bazen bir şey için orada olamamaktan veya bir şeyi kaçırmaktan suçluluk duymalarına neden olabilir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326621/cynthia-erivo-details-the-deeper-meaning-behind-roar-s-horror-like-episode?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın