Cynthia Bailey’nin RHOA Costars’ı Boşandıktan Sonra ‘Destek’ Gönderdi (Özel) – Hollywood Life


Cynthia Bailey'nin RHOA Costars'ı Boşandıktan Sonra 'Destek' Gönderdi (Özel) – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları şap Cynthia Bailey dizideki zamanının bazı inanılmaz dostluklar ürettiğini öğrendi, çünkü eski ortak yıldızları ve diğer kadınlardan ev hanımları Franchise’lar, boşandığını açıkladıktan sonra vagonlarını dolaşıyor Mike Tepesi. ÖZEL bir kaynak anlattı HollywoodYaşam Cynthia’nın Bravo ailesinden aldığı tüm sevgi ve destekle “şimdiye kadar gerçekten iyi dayandığını” söyledi.

Cynthia Bailey'nin RHOA Costars'ı Boşandıktan Sonra 'Destek' Gönderdi (Özel) – Hollywood Life
Cynthia Bailey, boşanmasının ortasında ‘Ev Hanımları’ başrol oyuncularının desteğini aldı. (MediaPunch/Shutterstock)

“Birkaç Cynthia’nın RHOA Kostarlar ve diğer kadınlar ev hanımları franchise, Cynthia ve Mike’ın boşanacağını duyduktan sonra ulaştı ve desteklerini gösterdi,” diye başladı kaynak. “Kenya (Moore), Eva (Marcelle), Kandi (Buress), Porsha (Williams)ve Gizelle (Bryant) Cynthia ile temasa geçen bayanlardan sadece birkaçı.” Hayranların Kenya’yı hatırlayacağı gibi, Eva ve Kandi, Cynthia’nın son sezonunda 10 Ekim 2020’de Georgia’da düzenlenen nikahta nedimelerdi. Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları.

İçeriden biri devam etti, “Bölünmelerine rağmen, Cynthia şu ana kadar gerçekten iyi dayanıyor. Ailesi de dahil olmak üzere hayatında çok fazla pozitif var ve oyunculuk, büyükelçilik, modellik vb. dahil olmak üzere tüm dikkatini kariyerine vermekten mutlu.” Kaynak, Cynthia’nın oyunculuk çabaları konusunda çok heyecanlı olduğunu söylemeye devam etti. “Bu yolda bir tümsek ve o iyi olacağından emin,” diye eklediler. “Günün sonunda, Cynthia tüm nimetleri için minnettar.”

Cynthia Bailey'nin RHOA Costars'ı Boşandıktan Sonra 'Destek' Gönderdi (Özel) – Hollywood Life
Mike Hill ve Cynthia Bailey 11 Ekim 2022’de boşandıklarını açıkladılar. (Rob Latour/Shutterstock)

Cynthia, 13 Ekim Perşembe günü New York’taki Larry Flynt’s Hustler Club’da bir arkadaşıyla birlikte görüntülendiğinden, tüm iyi dileklerin eski model için oldukça iyi olduğu görülüyor. ev hanımları Dorinda Karışık ve Meredith İşaretlerigöre Sayfa Altı. Çıkış için bir kaynak, Cynthia’nın “gece boyunca tüm gülümsemeleri ve kıkırdamaları” olduğunu söyledi. Haber kaynağına göre üçlü, dışarı çıkmadan önce striptiz kulübünde yaklaşık bir saat kaldı.

Bravo bayanlardan sadece iki gün önce Dışarıda eğlenceli bir gece geçiren Cynthia ve Mike, iki yıllık birlikteliklerini sona erdirmenin karşılıklı bir karar olduğunu belirten bir bildiri yayınladılar. “Ayrı yollarımıza gitmeye karar verdik” dediler. ET. “Kimse suçlanamaz ve iyi arkadaş kaldığımız için minnettarız.”

İlk kez buluşan çift Steve Harvey Gösterisi, 14 aylık flörtün ardından 2019 yılında nişanlandı. Cynthia’nın önceki evliliği Peter Thomas üzerinde de yer aldı Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınlarıölümü de dahil. Mike’ın daha önce de evli olduğu bildirildi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/cynthia-bailey-rhoa-costars-support-amid-divorce/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir