Cynthia Bailey, BravoCon’da Mike Hill Split’e Tepki Verdi: Röportaj – Hollywood Life


Cynthia Bailey, BravoCon'da Mike Hill Split'e Tepki Verdi: Röportaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

ile ayrılmasının ardından Mike Tepe, Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları şap Cynthia Bailey en sevdiği kız arkadaşlarıyla (eski RHOA ve RHUGT yardımcı yıldızlar) bu yılki BravoCon. Ve ne zaman HollywoodYaşam ona post-split’in nasıl olduğunu sorduğunda, orada takıldığını söyledi.

“İyiyim, iyiyim” dedi bize ÖZEL OLARAK. “Sonrasında [Mike and I] Kamuoyu açıklamamızı yapın, temelde bir uçağa bindim ve buraya BravoCon’a geldim. Bir grup çılgın ev hanımıyla takılmak inanılmazdı. Ve bunun hakkında pek düşünmedim ama eminim, bilirsiniz, bu iş bittikten sonra güzel anlar yaşayacağım ama gerçekten çok iyi hissediyorum. Mike iyi hissediyor. Ve arkadaş olarak ilerleyebildiğimiz için gerçekten mutluyum.”

Ve bölünme Cynthia için tam bir şok değildi. Ayrılıklarının bir süredir işlerin içinde olduğunu söyledi. “Uzun süre düşünülmüş bir karardı. Bir süredir bazı sorunlarımız vardı ve bunun hakkında konuştuk. Ve biliyorsun, iki yıl dönümümüze yaklaşıyorduk. Daha geçen hafta oldu. Yani, bilirsin, görüşmelerde bulunduk ve karar verdik… sadece yapmaya. Biliyorsun, o daha önce evlendi. Daha önce evlendim. Ve her zaman kendimize söz verdik, eğer işe yaradığını hissetmezsek, [we’d release each other]”dedi.

Cynthia Bailey Koca
(Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Cynthia hayatında yeni bir bölüme giriyor, ama bu yakın zamanda RHOA’ya geri döneceği anlamına gelmiyor. İlgilendiği bir şey olup olmadığını sorduğumuzda, “[That] çok gelir. Bu soru bana çok soruluyor… ama dürüst olmak gerekirse, gerçekten oyunculuğuma odaklandım. Şu anda odaklandığım yer burası ve kendimden gerçekten zevk alıyorum. Ama şunu söylemeliyim ki, burada BravoCon’da olmak ve tüm ev kadınlarının arasında olmak, biraz özlediğimi fark ettim, bilirsin – çok eğlenceli. Ama gibi hissediyorum [if it happens, it’ll] belki [be] yolun aşağısında. O kapıyı asla kapatmayacağım. Bravo ailemi, NBC ailemi seviyorum ve o yöne gitmek istediğime karar verirsem beni nasıl bulacaklarını biliyorlar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/cynthia-bailey-reacts-mike-hill-split-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir