Cybill Shepherd, Bruce Willis’e Aşık Olduğunu Açıkladıktan Sonra Köpeklerini Yürütüyor – Hollywood Life


Cybill Çoban


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mega

Cybill Çoban 22 Şubat Çarşamba günü Los Angeles’ta üç küçük köpeğini yürüyüşe çıkarırken biraz temiz hava aldı. 1971’lerin vizyona girmesiyle ünlenen 73 yaşındaki oyuncu Son Resim Gösterisi, iki köpeğiyle Los Angeles’ın kaldırımlarında güneşin tadını çıkarırken bastonla yürüdü. Cybill’e, üçüncü yavrusunu gezdiren ve öğleden sonraki gezileri için moralleri yerinde görünen bir erkek arkadaş katıldı.

Cybill Çoban
Cybill Shepherd, 22 Şubat 2023’te Los Angeles mahallesinde güneşli bir gezintiye çıktı (Fotoğraf: Mega)

Cybill, kendisiyle arasındaki kimyayı hatırladığında da harika bir ruh halindeydi. ek iş ortak yıldız Bruce Willis Geçen yıl Los Angeles’ta düzenlenen yıllık Race to Erase MS fayda galasında. “Bruce hakkında bir şey söylemeliyim,” dedi. Ekstra setteki anlık bağlantılarını hatırlamadan önce. “O odaya girdiğinde rol için başka hiç kimse düşünülmedi.”

Hit dizi için birlikte yaptıkları seçmeler hakkında daha fazla ayrıntıya girerek, “Ateşim 10 derece yükseldi. Bunun benim için iki anlamı vardı: Birincisi, ondan çok etkilenmiştim, ikincisi, asla harekete geçmezdim çünkü ikimiz de birbirimizden çok etkilenmiştik. “Bruce’u her zaman seveceğim” diye bitirdi.

Hayranların bildiği gibi Bruce, konuşma ve iletişim becerilerini etkileyen afazi teşhisi konulduktan sonra Mart 2022’de oyunculuktan emekli oldu. Ailesi yaptığı ortak açıklamada, “Bruce’un muhteşem destekçilerine, aile olarak sevgili Bruce’un bazı sağlık sorunları yaşadığını ve yakın zamanda bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konduğunu paylaşmak istedik” dedi. instagram. “Bunun bir sonucu olarak ve büyük bir dikkatle Bruce, kendisi için çok şey ifade eden kariyerinden uzaklaşıyor.”

Bruce Willis ve Cybill Çoban
Bruce Willis ve Cybill Shepherd, ‘Moonlights’ için (Fotoğraf: Everett)

Eşi, “Bu, ailemiz için gerçekten zorlu bir zaman ve devam eden sevginiz, şefkatiniz ve desteğiniz için çok minnettarız” dedi. Emma Heming Williseski eş, Demi Mooreve kızları rumer, izci, Tallulah, MabelVe Evelyn, devam etti. “Güçlü bir aile birimi olarak bu süreçten geçiyoruz ve onun hayranlarını yanımıza almak istedik çünkü senin onun için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bruce’un her zaman dediği gibi, ‘Yaşayın’ ve birlikte tam da bunu yapmayı planlıyoruz.”

Bu yılın Şubat ayında kendisine demans teşhisi konuldu. “Bir aile olarak, son on ayda Bruce’a gösterdiğiniz sevgi ve merhamet için hepinize teşekkür etmek için bu fırsatı kullanmak istedik. Cömertliğiniz karşı konulamaz oldu ve bunun için son derece minnettarız. Nezaketiniz için ve Bruce’u bizim kadar sevdiğinizi bildiğimiz için size bir güncelleme vermek istedik” dedi. ifade Frontotemporal Dejenerasyon Derneği web sitesinde.

Açıklamada, “2022 baharında Bruce’un afazi teşhisini açıkladığımızdan beri, Bruce’un durumu ilerledi ve artık daha spesifik bir tanıya sahibiz: frontotemporal demans (FTD olarak bilinir)” diye devam etti. “Ne yazık ki, iletişimle ilgili zorluklar, Bruce’un karşı karşıya olduğu hastalığın belirtilerinden yalnızca biri. Bu acı verici olsa da, sonunda net bir teşhise sahip olmak bir rahatlama.”

Cybill’in son aylarda sevgiyle hatırladığı tek yıldız Bruce değil. Geçen hafta kendisi ve merhum King of Rock ‘n Roll arasındaki yoğun kimyayı detaylandırdı. Elvis Presley. “Gece yarısına kadar kiralayacağı büyük bir tiyatroda buluşmak için sözleştik. Onu sonsuza kadar bekliyorduk, dedi Cybill. İfade etmek ilk buluşmalarından. “Nihayet oraya vardığında, sağımdaki sıradaki herkes ayağa kalktı. Memphis’te bir tür Memphis mafyası vardı.

“O zamanlar benim için çok yaşlı olduğunu düşündüm. Beatles benim müziğimdi ama aramızda bu kimya vardı” diye devam etti. Sabunlu ve tatlı, şeker ve ter gibi kokuyordu. Onun için çok şey hissettim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/cybill-shepherd-walks-her-dogs-crush-bruce-willis/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir