Cüzdanlarınızı Angelina Jolie’nin Bir Sonraki Girişimi İçin Hazırlayın


Tüm kahramanlar pelerin giymez, bazen pelerin yaparlar.

Angelina Jolie özgeçmişini yeni bir giyim markasıyla genişlettiğini duyurdu: Atelier Jolie. Ancak, ortalama moda etiketiniz olmayacak, çünkü Ebediler star, tasarım sürecine dahil olan herkesi bir araya getirmeyi ve kutlamayı planlıyor.

Angelina, “Atelier Jolie, yaratıcı insanların dünyanın dört bir yanından yetenekli ve çeşitli uzman terziler, modelciler ve zanaatkarlar ailesiyle işbirliği yapabileceği bir yerdir.” paylaşılan 17 Mayıs Instagram gönderisinde. “Yıllar boyunca birlikte çalıştığım birçok terziye ve yapımcıya duyduğum takdir ve derin saygıdan, zaten mevcut olan yüksek kaliteli eski malzeme ve ölü stok kumaştan yararlanma ve aynı zamanda bir hareketin parçası olma arzusundan kaynaklanıyor. kendini daha fazla ifade etmek için.”

Markanın yumuşak kumaşlar ve dökümlü silüetler de içeren Instagram hesabına göre, giyim hattı ilk koleksiyonunu sonbaharda piyasaya sürecek.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374800/get-your-wallets-ready-for-angelina-jolie-s-next-venture?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir