Cut’ın Georgia Hardinge’ini TikTok’a Hazır Bir Amazon Hattı Bırakmak


Georgia Hardinge ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Öne çıkan ürünler Georgia’s Making the Cut Amazon giyim hattından. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Görünüşe göre çoğumuz bu günlerde sosyal medya için giyiniyoruz. Yani, elbette, Kesimi Yapmak Sezon 3 tasarımcıları, TikTok’tan ilham alan bir meydan okuma için görünümler yarattı. Prime Video reality şovunda geride kalanlar için spoiler uyarısı: Gürcistan Hardinge Yarışmayı “karanlık heykelsi bir meleğin uyanışı” olarak tanımladığı bakışlarıyla kazandı.

Yargıçlar, Heidi Klum, Nicole Richieve Jeremy Scott Georgia’nın kreasyonlarından etkilendiler, ancak tasarımcı, TikTok odaklı bir görevden ilk galibiyetini almasına kuşkusuz şaşırdı. E!’ye şöyle dedi: “Çok komik çünkü TikTok’a her video koyduğumda kendimi çok yaşlı hissediyorum. Ve bu mücadeleyi kazandım. İroni bende kaybolmadı.”

Georgia, başlangıçta TikTok’u düşünerek tasarlama konusunda şüpheci olsa da, “videoyu yapmayı çok severdi”, “Eski zamanlardaki gibi hissediyorum, insanlar yaratıcı süreçlerini paylaşmaktan saklanmaya çalıştılar. Çok gizliydi. Şimdi, insanlara nasıl yaratılacağını göstermeye teşvik edilmemiz çok daha güzel. Bu onları ürününüz hakkında daha çok heyecanlandırıyor.”

Ve artık hayranlar, Georgia’nın tasarım sürecini hayranlıkla izlemekten onun kreasyonlarını alışverişe kadar gidebilirler. Amazon’da. o bir araya bir kapsül koleksiyonu 6. Bölümdeki kazanan görünümlerinden ilham aldı. Özel bir E! röportajda Georgia, mücadeleyi kazanmaktan, eşsiz insanlardan destek almaktan bahsetti. Tim Gunnve gösteriyi filme alıyor.

yeni bölümlerini izleyebilirsiniz Kesimi Yapmak üzerinde Prime Video Her Cuma.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345111/making-the-cut-georgia-hardinge-tiktok-amazon-collection?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir