‘Cuma’ Aktris Nia Long ile Tanışın – Hollywood Life


Nia & Ime


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Ime Udoka45, sadece Boston Celtics’in eski koçu değil, aynı zamanda aktrisin uzun zamandır ortağı Nia Uzun, 51. Çift 2010’dan beri birlikte ve hatta bir çocukları var. 23 Eylül 2022’de oyuncu, Ime’nin takımdan uzaklaştırılmasına yol açtığı iddia edilen ilişkisi hakkındaki sessizliğini bozdu. Nia, “Bu zor zamanda aileden, arkadaşlardan ve toplumdan sevgi ve desteğin dökülmesi benim için çok şey ifade ediyor” dedi. İNSANLAR. “Son olayları işlerken mahremiyetime saygı gösterilmesini istiyorum. Her şeyden önce ben bir anneyim ve çocuklarıma odaklanmaya devam edeceğim.” Aşağıda Nia ve eski basketbolcunun uzun süredir devam eden romantizmi hakkında bilmeniz gereken her şey var.

Nia & Ime
Nia Long ve Ime Udoka 2010’dan beri birlikteler. (Amanda Schwab/Starpix/Shutterstock)

Nia Long ve Ime Udoka’nın Zaman Çizelgesi

bu Jones’u sev aktris ve Ime, 2010’da on yıldan fazla bir süre önce resmi bir öğe haline geldi. İlk olarak, ikisinin aynı anda Boston şehrinde olduğunu keşfeden ortak bir arkadaşları aracılığıyla tanıştılar. ABD Haftalık. Ve görünüşe göre, hemen vurdular, çünkü 2011’de Nia, kendisine ve Ime’nin ilk çocuğuna hamile olduğunu keşfetti. O Haziran ayında Nia, BET Ödülleri’nde gazetecilere heyecan verici haberlerini anlattı. “Bir film yapmak için Gana’ya gitmem gerekiyordu ve o zaman hamile olduğumu öğrendim” dedi. “Sarı humma aşısı olmak için doktor randevum vardı ve ‘Bayan Long, size bir aşı yapamayız’ dediler.” Beklediğini söylediklerinde, “Neredeyse bayılıyordum. Şimdiye kadarki en iyi an ve en tatlı sürprizdi.”

Ime ve başrol oyuncusu, evlenmek istemediğini açıkça söylemesine rağmen, dört yıl sonra 2015’te nişanlandı. Aralık 2021’de Nia açıldı Öz evliliğe olan inançları hakkında. “Aşk karmaşıktır, hadi oradan başlayalım” dedi. “Ve sonra benim hiç evlenmediğim bir evliliğe başlıyorsun. Ve bunun bir nedeni var çünkü seni sevdiğimi sana kanıtlamak için ‘yapıyorum’ demem gerektiğini bilmiyorum. Ama aynı zamanda, evlilik gerçekten ne [mean]… şimdi bana sahipsin ve ben sana sahip miyim? O kısmı anlamıyorum,” diye ekledi Ime’nin nişanlısı.

Nişanlanmadan iki yıl önce konuştu dışarı yuvarlanma uzun vadeli bir ortak istemekle ilgili bir basın toplantısı sırasında. “Geldiğinde kabul etmek için savunmasız olmak için açık bir kalbe sahip olmalısınız. Bence bir kadın olarak ne kadar başarılı olursanız, ‘Aslında bir erkeğe ihtiyacım yok, çünkü bakın – istediğim her şeye sahibim’ diyebilirsiniz, ama gerçek şu ki bir ortağa ihtiyacınız var çünkü bir noktada hayatında yalnız yürümek istemeyeceksin” Cuma dedi yıldız. Yedi yıldan fazla bir süredir nişanlı olmalarına rağmen, Ime ve Nia henüz resmi olarak evlenmedi.

Nia & Ime
Nia Long ve Ime Udoka birlikte kırmızı halıda. (MediaPunch/Shutterstock)

iki çocuğu

Yukarıda belirtildiği gibi, Nia ve Ime’nin birlikte bir çocuğu var, Kez Pazar Udoka10. Ama 21 yaşında bir oğlu da var. Massai Jivago Dorsey II2000 yılında o zamanki erkek arkadaşıyla karşıladığı, Massai Z. Dorsey. 2009’da Nia, bekar bir anne olma deneyimine değindi. Spot Işığından Gece Işığına. Çıkışa en büyük oğlunun babasının “tamamen dahil olduğunu” söylemesine rağmen, günün çoğundan hala o sorumluydu. “Dürüst olmak gerekirse, organizasyon ve planlama… ve temiz bir ev tutmak! Sabır bekar bir anne olarak çok önemlidir. Biraz daha sabırlı olmalısın çünkü tüm sorumluluk sende… yardım iste!”, o zaman dedi.

Nia, Instagram’da sık sık iki oğlunun birçok fotoğrafını paylaşıyor. 7 Eylül 2022’de kendisinin ve Ime’nin oğlu Kez’in çok güzel bir okula dönüş fotoğrafını paylaştı. Güzellikler altyazılı Instagram gönderisi, “İşte o… benim nefis bebeğim!” Nia ve en büyük oğlu Massai II sık sık görülüyor promosyon ürünleri Smile Direct Club için sosyal medyasında birlikte. 4 Ağustos 2022’de, “Massai @smiledirectclub yolculuğunun sonuna yaklaşıyor ve bu süreci kesinlikle sevdi! Bir anne olarak oğlumun güveni benim için çok önemli.”

Nia Long’un Eski Erkek Arkadaşları

Ima’dan önce, oyuncu bir avuç Hollywood kalp çarpıntısıyla bağlantılıydı. 1993’ten 1995’e kadar Nia ve eski basketbolcu Chris Webber, 49, birlikte kararlı bir ilişki içindeydi. Daha sonra 1999’dan 2001’e kadar Massai ile çıkmaya başladı. Yıldız aynı zamanda şarkıcıyla da bağlantılıydı. Ricky FanteRolling Stones’un solisti Mick Jaggerrapçı 50 kuruşrapçı TIve dahası.

O da bağlantılıydı Gurur aktör Kevin Phillips 2008’de dört aylığına. İki yıl sonra Ime’ye dahil oldu ve gerisi tarih oldu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ime-udoka-wife-4851381/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir