Crop Top & Örgüler Giyiyor — Video – Hollywood Life


Crop Top & Örgüler Giyiyor — Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Kendall Jenner26 yaşındaki Coachella, beyaz kısa bir üstte hazırdı. Model, 16 Nisan Cumartesi günü Indio merkezli müzik festivalinin ikinci gününde rahat ve havadar bir hava yakaladı ve kısa kolsuz bluzu bol bir beyaz pantolon ve kalın parmak arası terliklerle eşleştirmeyi tercih etti. 818 tekila kurucusu cidden ablaya benziyordu kim Kardashian41, çekiciliği ve iki örgülü saç stiliyle – ancak hayranlar yıllar içinde iki kadının da muhteşem anneden gelen güçlü genlere sahip olduğunu fark ettiler. Kris Jenner66.

Crop Top & Örgüler Giyiyor — Video – Hollywood Life
Kendall Jenner, 17 Nisan’da Revolve Festival’e giderken görülüyor. (Shutterstock)

Kendall geçen ayki Prada defilesindeki kumral saçlarını hâlâ sallıyordu ve hayranlarına hikayesinde yayınlanan hızlı bir özçekim videosunda yaptığı son ‘yapma’ya bir göz atmalarını sağlıyordu. Kumral gölgeli bir göz farı ve parlak dudak ile saçının rengini yakaladı ve uzun kirpik uzantılarıyla bir drama çizgisi ekledi. Örgülü saçları, altın renkli sarmal halka küpelerini de gözler önüne seriyordu.

Bir sonraki pozda, Kenny, iki büyük ön cepli büzme ipli kargodan ilham alan pantolonun yanı sıra siyah beyaz parmak arası terlikten oluşan görünümünün geri kalanını gösterdi. 2000’lerden ilham alan siyah bir omuz çantasıyla kıyafeti tamamladı.

Crop Top & Örgüler Giyiyor — Video – Hollywood Life
Kim Kardashian’ın örgülü bir saç modeli yaptığı görülüyor. (Deklanşör)

Kardashianlar on Hulu yıldızı, konuklara Kenny’nin 818 tekila kokteylinin servis edildiği Revolve X H.Wood Group’un Revolve Festival etkinliğinde kız kardeşi Kim’e katıldı. İkili, Revolve CEO’su ile fotoğraf çektirdi Michael Mente ve Revolve Baş Marka Sorumlusu Raissa Gerona IG’ye yakışır fotoğraf damlasının önünde, pas renginde bir daire sahnesi ve kuru takipçiler (tatlıya mükemmel şekilde uyan) dahildir.

Kim ayrıca tek omuzlu bir üst ve yüksek yırtmaçlı etekten oluşan boz renkli iki parçalı bir görünümde cızırdadı. Son moda fütürist güneş gözlüklerini ve kalçalarına kadar uzanan süper seksi, askılı sandaletini salladı. SKIMS’in kurucusu, kuzgun renkli saçlarını gevşek bir dalga halinde tutmayı seçti ve kıyafetini parlak gümüş bir omuz çantasıyla tamamladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/kendall-jenner-coachella-crop-top-braids-video-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir