Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez Paylaş Yeni Doğan Oğulları Öldü


Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez küçük oğullarının yasını tutuyorlar.

Çift, trajik haberi evlerine yaptıkları açıklamada duyurdu. sosyal medya 18 Nisan hesapları.

Ortak bildiride, “Oğlumuzun vefat ettiğini en derin üzüntümüzle duyurmak zorundayız” denildi. “Bir anne-babanın hissedebileceği en büyük acıdır. Sadece kızımızın doğumu bize bu anı biraz umut ve mutlulukla yaşama gücü veriyor. Tüm uzman bakım ve destekleri için doktor ve hemşirelerimize teşekkür ederiz. hepimiz bu kayıpta mahvolduk ve bu çok zor zamanda mahremiyet istiyoruz. Bebeğimiz, sen bizim meleğimizsin. Seni her zaman seveceğiz.”

Yıkıcı haber, çiftin ikiz bebek beklediklerini ve Ronaldo’yu altı çocuk babası yapacaklarını açıklamasından neredeyse altı ay sonra geldi.

Çift, Ekim ayı sonlarında Instagram gönderilerinde ikilinin iki sonogramlı bir fotoğrafının yanına “İkizler beklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyorum” dedi. “Kalplerimiz sevgi dolu-sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz #kutsanmış.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327679/cristiano-ronaldo-and-georgina-rodriguez-share-their-newborn-son-has-died?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir