Cristiano Ronaldo, Oğlunun Ölümünden Sonra Kızında Güç Buluyor


Cristiano Ronaldo oğlunun ölümünün ardından ailesine yaslanıyor.

Futbol yıldızı ve kız arkadaşı, Georgina Rodriguez, 18 Nisan’da, bir erkek bebek olan yeni doğan ikizlerinden birinin vefat ettiğini paylaştı. İçinde ortak açıklamaçocuklarının ölümünü “her ebeveynin hissedebileceği en büyük acı” olarak nitelendiren çift, bu zor dönemde teselli için ikiz kardeşine döndüklerini kaydetti.

“Sadece kızımızın doğumu bize bu anı biraz umut ve mutlulukla yaşama gücü veriyor” yazdılar. “Hepimiz bu kayıpla harap olduk ve bu çok zor zamanda mahremiyet istiyoruz.”

Çift, “Erkek oğlumuz, sen bizim meleğimizsin. Seni her zaman seveceğiz” diye ekledi.

37 yaşındaki Ronaldo ve 28 yaşındaki Rodriguez, ilk olarak Ekim ayının sonlarında ailelerini yeniden genişleteceklerini duyurdular ve Instagram’da bir sonogram tutarken bir fotoğrafını paylaştılar. Haber, kızlarının gelişinden neredeyse dört yıl sonra geldi. AlanyaKasım 2017 doğumlu olan.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327702/cristiano-ronaldo-and-georgina-rodriguez-are-finding-strength-in-newborn-daughter-after-son-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir