Criminal Minds Reboot, Yeni Bir “Karanlık” Karakter Ekliyor


Zihinlerin evrimi.

Serinin Paramount+ canlanması Suçlu Zihinler sadece yeni bir isimle geri dönmüyor, Suçlu Zihinler: Evrim, aynı zamanda bazı yeni yüzler. Bunlardan biri Zach Gilford Yayıncının “karanlık bir tarafı ve ölüm takıntısı olan küresel bir siber güvenlik firmasının operasyon analisti” olarak tanımladığı Elias Voit rolüyle kadroya resmen katıldı.

Açıklama, Elias’ı takımın en son UnSub’ı olarak açıkça belirtmese de, kesinlikle hiçbir işe yaramadığı anlaşılıyor.

bu Evrim uzun süredir devam eden orijinalin bir uzantısıdır Suçlu Zihinler 2005’te CBS’de çıkış yapan ve 2020’de sona eren dizi. Bu yeniden başlatma, flamanın özetinde belirttiği gibi, “şimdiye kadarki en büyük tehditleriyle karşılaşacak olan FBI’ın seçkin suç profilcileri ekibini” bir kez daha izleyecek. Salgını başka seri katillerden oluşan bir ağ kurmak için kullanan bir Unsub.”

Açıklama, “Dünya yeniden açılırken ve ağ çalışır durumdayken, ekip her seferinde bir cinayet olacak şekilde onları avlamak zorundadır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345622/criminal-minds-reboot-adds-a-new-dark-character-ahead-of-fall-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir