Crawdads’ı Takip Eden Cinayet Davası Hakkında Her Şey Yazar Delia Owens


Vieira, Goldberg’e, “Silahlar bana gerçek göründü. Gerçek olmasalar çıldırırdım. Fil saldırırsa ne yapacaktı? ‘Bang, bang’ diye bağırın?” dedi.

Owenses’in bazı destekçileri, ABC News’i sansasyonel hale getirmekle, hatta belki de sahnelemeolaylar Mark’ın Zambiya’daki kaçak avcılarla ilgili eylemlerini doğru bir şekilde yansıtmamaktadır. Andrew Tkaç1994’te parkta bir ay geçiren ve 1995’te geri dönen “Deadly Game”in yapımcısı, 2010’da Goldberg’e bitmiş ürünün doğru bir tasvir olduğunu söyledi.

O zamana kadar artık ABC’de olmayan ama hala yapımcı olarak çalışan Tomlin yazara şunları söyledi: “Size kategorik olarak söyleyebilirim ki şimdiye kadar dahil olduğum herhangi bir proje, herhangi bir program…60 dakikaherhangi bir program – herhangi bir olayın sahnelenmediğini.”

Chris EversonÇekimi filme alan Afrika merkezli kameraman, Goldberg’e bu konudaki yıllarca süren sessizliğini bozarak, “Bu çok karmaşık bir hikaye, çok duygusal bir şeydi, çok kötü bir şeydi. Bu asla olmayan bir şeydi. olmuş olmalıydı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339105/inside-the-resurfaced-murder-investigation-trailing-where-the-crawdads-sing-author-delia-owens?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir