Craig Robinson, Sette Sürüngen Karşılaşmasını Vahşice Öldürerek Paylaştı


craig robinson kesinlikle sette bazı vahşi zamanlar geçirdi Onu öldürüryor.

Oyuncu ve komedyen, 14 Nisan’da başlayacak olan yeni Peacock komedi dizisinde bir piton avcısını canlandırıyor, ancak Robinson’ın New Orleans’ta çekimler sırasında uğraşmak zorunda kaldığı tek tehlikeli sürüngen yılanlar değildi.

“Bataklıkta çekim yapıyoruz ve görünüşe göre çekimler sırasında bir timsah yakaladılar,” diye özel olarak E’ye söyledi! Haberler’ Günlük Pop ev sahibi Nina Parker ve Özü Atkins 11 Nisan’da “Ölüme ne kadar yakın olduğumu bilmiyordum. Havalıydı.”

Neyse ki, gösterinin ana özellikli hayvanına geldiğinde her şey kontrol altındaydı: Birmanya pitonları.

“Sahte yılanlar var, CGI yılanları var ve canlı yılanlar vardı ve canlı yılanlarımız olduğunda sette American Humane Society vardı” dedi ve birlikte çalıştıklarının “sevgi dolu ve sevimli” olduğunu söyleyerek şaka yaptı.

onun aksine Onu öldürüryor 20.000 $ kazanma şansı için kaygan yılanları avlamaya başlayan karakter Robinson, Hollywood’a varmadan önce iki yakasını bir araya getirmek için hiç bu kadar uç bir şey yapmak zorunda kalmamıştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326849/craig-robinson-reveals-a-wild-reptile-encounter-on-the-set-of-peacock-s-killing-it?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın