Çözülmemiş Gizemler Sezon 3’teki En Korkunç Vakalar


“Tamam, anahtar Tammy,” Samia, şimdi 20 yaşındaki oğlunun annesi DJ Carter David ile, o sırada düşünmeyi hatırladı Çözülmemiş gizemler. “O ne olduğunu biliyor.”

Ancak Ekim ayının ortasında, Tammy hiçbir yerde bulunamadı.

Tasia, şovda ilk başta Ekim 2018’de David’in Tammy’den ayrıldığına inandığını ve buna dayanamayacağını söyledi – ancak, “Tammy’nin cinayet işleyebileceğini asla, asla düşünmedim. Asla” diye ekledi.

Müfettişler aksi sonucuna vardı. 20 Aralık 2018’de Michigan 24. Bölge Mahkemesi suç duyurusu yayınladı Tammy’nin birinci derece cinayet, cesedin yerini değiştirme ve delilleri değiştirme suçlamalarıyla tutuklanması için.

Ocak 2019’da yetkililer Detroit’in 7 Eylem Haberini anlattı David’i öldürenin Tammy olduğunu. Polis, gözaltına alınan ilgili kişinin Tammy olduğunu doğruladı, ancak serbest bırakıldı ve ardından şehri terk etti.

ABD Mareşal Yardımcısı harun garcia istasyona Tammy’nin “manipülatif bir insan, dışarıda bunu düşünen kötü bir insan ve erkek arkadaşını öldürdü” olduğunu söyledi. Onu Brooklyn, NY’a kadar izlemişlerdi ama sonra radarlarından kayboldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350800/inside-the-most-haunting-cases-covered-in-lessigreaterunsolved-mysterieslessigreater-season-3?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir