Courtship’in Nicole Remy’si Daniel Bochicchio Split’te Açılıyor


Çekimler tamamlandıktan sonra çift ilişkilerini gerçek dünyayla ilişkilendirdi. İlk duraklarından biri, Nicole’ün Daniel’in yakın ailesiyle tanıştığı New York’tu.

“Londra ve New York arasında geziler yaptık, harika restoranlarda yemek yedik – neyse ki onun peskataryan yaşam tarzını ve et sevgimi yönlendirmenin bir yolunu bulduk – ve yürüyüşlere çıktık” diye hatırlıyor. “Onunla tam olarak hayal ettiğim hayat buydu: kolay, eğlenceli ve maceralı.”

Ancak Nicole’ün gerçekten takdir etmeye başladığı şey, “onun yanında ne kadar rahat hissettiğim”di.

“Bazı geceler, ikimizin de hiç gülmediğinden daha çok güldüğümüz geceler oldu ve bu konuda ikimiz de hemfikir olabiliriz” diye ekledi. “Ailemle akşam yemeği yediğimiz yer olan Seattle’a beni ziyarete geldi ve ayrıca benimle birlikte bebek yeğenimi karşılayan ve kucağına alan ilk insanlardan biri olma ayrıcalığına sahip oldu.”

Ancak Nicole bir kez daha Daniel ve ailesiyle vakit geçirmek için New York’u ziyaret ettiğinde, çift bir rutine alışmaya başladığında, işler daha da kötüye gitti. Nicole, “Çekimlerden bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra benden resmen ayrıldı,” dedi. “Kalbim kırılmıştı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333126/the-courtship-s-nicole-remy-reveals-daniel-bochicchio-called-off-their-engagement?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel