Courtney Laine Mazza Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Courtney Laine Mazza Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

  • Mario Lopez, popüler dizideki rolüyle tanınan bir aktördür. Bell tarafından kaydedildi.
  • 2012 yılında Courtney Laine Mazza ile evlendi.
  • Ayrıca oyuncu Ali Landry ile iki hafta evli kaldı.
  • Mario ve Courtney 10. yıldönümlerini Aralık ayında kutlayacak.

Mario Lopez49 yaşında karısıyla evli Courtney Laine Mazza’nın fotoğrafı., 38, neredeyse 10 yıldır. Tatlı çift, Hollywood’daki en güçlü bağlardan birine sahip gibi görünüyor ve yakın zamanda geri adım atacak gibi görünmüyor. Televizyonda yayınlanan bir düğün kutlamasından bir aile kurmaya kadar, muhabbet kuşları birlikte birçok unutulmaz ve anıtsal deneyim yaşadılar.

Courtney ve onun Mario ile evliliğinin yanı sıra Mario’nun ilk evliliği hakkında daha fazla bilgi edinin. Ali Landry aşağıda.

Courtney bir dansçı ve oyuncu.

Güzellik en iyi filmde oynadığı için bilinir Pittsburgh ve televizyon dizisi Ashley Garcia’nın Genişleyen Evreni. O ve Mario kendi şovlarını başlattığında özgeçmişine radyo programı sunucusunu da ekledi. Pop kültürü ve eğlence haberlerini tartışıyorlar.

Mario ve Courtney nasıl tanıştı?

Mario Lopez, Courtney Mazza
Mario ve Courtney bir etkinlikte. ( Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Muhabbet kuşları bir Broadway prodüksiyonu yaparken tanıştı. Bir Koro Hattı 2008’de çıkmaya başladılar ve dört yıl sonra Punta Mita’da bir törenle evlendiler. adlı bir TLC özel programında yayınlandı. Mario ve Courtney’nin Düğün Fiesta’sı. Onların kızı Gia düğünde çiçekçi kızdı ve Mario resmen karı koca olduktan sonra ailelerini genişletme isteklerini dile getirdi.

Mario ve Courtney’nin kaç çocuğu var?

Dahil olmak üzere üç çocuğu var. Gia2010 yılında ağırladıkları ve oğulları Dominik2013 doğumlu ve Santino, 2019 doğumlu. Mario, COVID pandemisi sırasında Courtney ile çok aktif bir cinsel yaşamları olduğunu ve gelecekte daha fazla bebek beklediğini itiraf etti. “Bundan bir bebek daha çıkmazsa çok şaşırırım” dedi. Sayfa Altı o zaman.

Courtney, ailesiyle birlikte yaşadığı unutulmaz anların fotoğraflarını ve videolarını sosyal medyada paylaşıyor.

Muhteşem kız, hayatının bir kısmını özel tutma eğiliminde olsa da, üzerinde sevimli gönderiler paylaşmayı seviyor. Instagram düzenli bir şekilde. Bazıları doğum günleri gibi özel günleri işaretlerken, diğerleri tatilde geçirdikleri harika zamanları gösterir. Sevecen anne ayrıca sık sık çocukları hakkında övünür ve sayfasında onların komik ve sevimli anlarına yer verir.

Mario’nun Ali Landry ile ilk evliliği.

Mario Lopez, Ali Landry
Mario, ilk eşi Ali ile birlikte. (Peter Brooker/Shutterstock)

Mario daha önce bir kez evli ve oyuncu Ali Landry içindi. Nisan 2004’te Meksika, Puerto Vallarta dışındaki Las Alamandas tatil beldesinde bir Katolik töreninde “Yaparım” demeden önce altı yıl birlikte oldular. Evlilikleri, Mario’nun kabul etmesinden sadece iki hafta sonra iptal edildi. Ali’yi aldatmak bekarlığa veda partisinde, bir röportaj sırasında Howard Stern radyo sunucusunun programında. Mario, “Benim bekarlığa veda partimdi,” dedi ve kuzenleriyle Meksika’da “dolaştığını” da sözlerine ekledi.

“O pozisyonda olmak gibi bir işim yoktu,” diye devam etti. “Bahar tatiliydi….herkes takılıyordu. Bu benim yeterince olgun ve erkek olmadığım bir durumdu.”

Mario, diğer kadınla havuz kenarında takılırken bir izleyici tarafından yakalandı, fotoğraf çektikten sonra bunu sızdırdı. Ali’nin kız kardeşi daha sonra durumu ele geçirdi ve Ali de bunu görünce yeni kocasıyla yüzleşti ve Ali kimseyle ciddi olmaya hazır olmadığını itiraf etti. Howard’a “Açıkça yalan söylediğim için yanılmışım ve bu durumda olmamalıydım” dedi. “Bütün bu dramayla uğraştım ve o noktada fark ettim ki… Sonunda ‘Hey, dinle buna hazır değilim, üzgünüm’ diyecek cesareti buldum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/mario-lopez-wife-4866699/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir