Courtney Cox ve Johnny McDaid Londra’da Doğum Günü Tarihinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Courtney Cox Johnny McDaid Londra 18 Haziran 2022


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Old Boy’s Club / BACKGRID

Courteney Cox58 yaşındaki oyuncu 18 Haziran Cumartesi günü doğum gününü en güzel şekilde kutladı. Oyuncuya Londra’dayken sevgilisi Snow Patrol grup üyesi eşlik etti. Johnny McDaidikisi şehrin sokaklarında gezintiye çıkarken.

Courtney Cox Johnny McDaid Londra 18 Haziran 2022
Courtney Cox ve Johnny McDaid 18 Haziran 2022’de Londra’da (Old Boy’s Club / BACKGRID)

O gün, Courteney zeytin yeşili pantolon ve retro esintili bir blazer giyerken, ikisi tatlı bir şekilde el ele tutuşurken görüldü. Görünümü, dalgalı bir yaka ve büyük halka küpeler ile koyu düğmeli bir bluz ile süsledi. Modaya uygun bir orta kısım giyerken, imzası olan kuzgun kilitleri geri çekildi. Bu arada Johnny şık siyah pantolon, basit gri bir tişört ve minimalist koyu renkli bir ceket içinde gösterişli görünüyordu.

bu Arkadaşlar star ayrıca, ertesi gün onun ve Johnny’nin aynı kıyafetleri giydiği sevimli enstantane fotoğraflarını göndermek için resmi Instagram hesabına gitti. Değerli fotoğraflarda çift, güneşli bir günde doğrudan kameraya bakarken birbirlerini öptüler. “Londra’da randevu gecesi” yazısı sevgiyle okundu.

Sevimli çift ayrıca Kasım 2021’de Malibu’da ünlülerin favori restoranı Nobu’da randevu gecesinin tadını çıkarırken görüldü. Orada, Courteney koyu dalgalı saçlarının omuzlarına akmasına izin verirken gri parlamalı kot pantolon ve siyah bir üst giydi. Erkek arkadaşı daha sonra tüm siyah kıyafetleri giyerken yanında durdu.

Courteney ve Johnny 2013’te bir araya geldi ve ertesi yıl nişanlandıklarını açıkladılar. Çift 2015’te aralarını bozdu, ancak 2016’da ilişkilerini uzlaştırdılar. Courteney, 2019’da kamuoyunu bilgilendirdi. Ellen Şovu ikisi tekrar bir araya geldiklerinde tekrar nişanlanmamayı seçtiler.

“O benim nişanlım değil. Courteney, evlenmek için nişanlıydık, ama şimdi sadece birlikteyiz, ”diye açıkladı Courteney. Nişanımızı bozduk ve o İngiltere’ye taşındı. Sonra tekrar bir araya geldik ve aslında eskisinden daha iyi. Her şey daha iyi.” Devam etti, “Bu ayrılıktan sonra, altı ay ayrı kaldık – bu bize gerçekten çok şey gösterdi.” Açıkça yokluk, Courteney ve Johnny için kalbi daha da büyüttü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/courteney-cox-johnny-mcdaid-birthday-date-london/

Yorum yapın

SMM Panel