Courtney Cox, Kanye West’in ‘Komik’ Değil, ‘Arkadaşlar’ Demesinden Sonra Tepki Verdi – Hollywood Life


Courteney Cox ve Kanye


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Willy Sanjuan/Invision/AP/MediaPunch/Shutterstock

Arkadaşlar yıldız Courteney Cox58, 6 Eylül’de Instagram’a bir paylaşımda bulundu. alkış videosu için Kanye Batı45 yaşında, on yıl boyunca rol aldığı dizinin “komik” olmadığını öne sürdü. Courteney, videoya üzgün bir yüz emojisi ile birlikte “İhtiyar Kayne’in Friends’in komik olduğunu düşündüğüne bahse girerim” başlığını attı. Komik klipte aktris, Ye’nin “Heartless” şarkısını dinlerken Instagram’da gezinirken, Ye’nin bahsettiği Instagram gönderisine rastlayana kadar görülüyor. Arkadaşlarbaşına Günlük mail. Yazıyı okuduktan sonra Courteney bir kaşını kaldırıyor ve uzaklaşmadan önce şarkıyı kapatıyor. Gölge hakkında konuşun!

Ancak bahsettiği dramayı anlamak için, hafta sonu boyunca Kanye’nin birçok rantını takip etmek gerekiyordu. Courteney’nin hakkında paylaştığı, rapçinin olduğu yerdi. uydurma bir gönderiye itiraz etmek birinin Kanye’nin eski karısı hakkında yazmış gibi görünmesini sağladığı kim Kardashian41. uydurma ekran görüntüsü oku, “Kim çok ishal oldu. Normal bir insanın sahip olması gerekenden çok daha fazlası gibi.” Kanye, sahte gönderiyi seslendirmek için resmi Instagram’ına atladı ve “Bu benden değildi” yazdı.

Kanye, gönderide en sevdiği komedyenleri tartışmaya devam etti, ancak şov hakkında konuştuğu hakkında yanlış tweet’ten bahsettiğinden emin oldu. Arkadaşlar, ilk. sen yazdınBiliyorum hayal kırıklığına uğrayacaksınız ama aslında teeet’i ben yazmadım. [sic] bahsedilen ‘Arkadaşlar komik de değildi’ ama keşke bilseydim bunu kimin düşündüğünü bilmek isterdim çünkü yorum yazmayı seviyorum çünkü hepiniz zenciler çok komik.” Ve Courteney’in programıyla ilgili bu açıklamayı kendisinin yazmadığını kabul etmesine rağmen, 58 yaşındaki oyuncunun videosuna ilham vermiş gibi görünen “olmasını” “keşke” söylediğinden emin oldu.

Courteney Cox
Courteney Cox, 1994’ten 2004’e kadar hit TV programı ‘Friends’de rol aldı. (Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock)

Salı günü videoyu paylaştığından beri, Instagram’daki 12 milyondan fazla takipçisi, şovunu desteklemek için videosuna yorum yaptı. Bir takipçi “AHHHH ICONIC” yazdı, diğeri ise “BU GÖSTERİYİ NASIL SEVMEYECEKSİNİZ!!!” Efsanevi TV şovu 1994’ten 2004’e kadar sürdü ve Courteney ile birlikte başrol oynadı. Jennifer aniston, Matthew Perry, lisa kudrow, Matt LeBlancve David Schwimmer.

Kim’in eski kocası da, “Komik insanları seviyorum ve bence bu, Skete ile benim asla arkadaş olamamamızın nedenlerinden biri” diye yazdı. Grammy ödüllü, Kim’in eski erkek arkadaşına atıfta bulunuyor gibiydi. Pete Davidson, 28. Yeezy tasarımcısı daha sonra uzun soluklu yazısını favori komedyenlerinden bazılarını listeleyerek bitirdi. Dahil ettiler Daha iyi şeyler aktör Louis CK, Cumartesi gecesi canlı yıldız Jerrod Carmichael, Beverly Hills Polisi aktör Eddie Murphy, Sarmal yıldız Chris Kayave Coşkunuzu Frenleyin Larry David.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/06/courtney-cox-reacts-kanye-west-calls-friends-unfunny-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir