Country Müzik Yıldızının 5 Kızıyla Tanışın – Hollywood Life


Country Müzik Yıldızının 5 Kızıyla Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alexis C Glenn/UPI/Shutterstock

arasında çok ortak nokta var Adkins’i izle ve Albie Roman, Trace’in oynadığı karakter Hükümdar. “Bence Albie ailesini seviyor, çocuklarını seviyor. En tatlısı olmayabilir – sarılmak, bu tür şeyler, dışa dönük duygularla ilgili değil, ”dedi Trace Ülke Tadı kurgusal Roma ailesi ve onların country müzik hanedanı hakkındaki müzikal dramanın önizlemesinden önce. Bu onun işi değil ve onunla mücadele ediyor ve onunla sorunları var ve ben de öyle, ”diyor Trace. “Biraz sessiz ama bir şey söylediğinde muhtemelen söyleyeceklerini dinlemelisin.”

Trace’in söyleyecek bir şeyi olduğunda beş çift kulak canlanıyor – ve hepsi kızlarına ait. Trace’in ilk karısıyla iki kızı var. barbara lewis. Çift 1982’de evlenmişti. Tarah Adkins ve Sarah Adkins ayrı yollarına gitmeden önce. 1991 yılında ülke yıldızı evlendi Julie Curtis. Kargaşalı birliktelik, çocuk sahibi olamadan dağıldı ve çift 1994’te boşandı. 1997’de Trace evlendi. rhonda forlawve ikisi 2015 yılına kadar birlikte kaldılar. Bu süre zarfında dünyaya üç kızı karşıladılar: Mackenzie Adkins, Brianna Adkins, ve Trinity Adkins.

İşte Trace Adkins’in tüm çocuklarına bir bakış.

Country Müzik Yıldızının 5 Kızıyla Tanışın – Hollywood Life
Trace Adkins, karısı Rhonda ve kızı Mackenzie, 2010 yılında Nashville’deki Country Müzik Televizyonu Ödülleri’ne geliyor (Alexis C Glenn/UPI/Shutterstock)

Tarah Adkins

1983 doğumlu Tarah, Trace Adkins’in en büyük kızıdır. Evlendi David Webber göre 2007 yılında Yakından Haftalık. Ayrıca Trace’i üç torunla kutsadı. erkek torun 2012 yılında Babalar Günü’nde doğdu.

Trace torunlarını şımartıyor mu? “Çok fazla değil, çok fazla değil” dedi. Ülke Tadı 2017’de. “İstediklerini alıyorlar sanırım ama aşırıya kaçmıyorum… Gerçekten de zaten şımarıklar, yani yapacak fazla bir şey yok. Zaten şımarıklar – anneleri ve babaları onları şımartıyor. Yani benden yardıma ihtiyaçları yok.”

Torunlarına biraz bilgelik aşılamaya çalıştığını söyledi. “Onlara sessiz olmayı öğretmeye çalışıyorum, belli ki başka kimse bunu yapmaya çalışmıyor.”

Sarah Adkins

1985 doğumlu Sarah, Trace’in çocuklarının en büyüğüdür. Aynı zamanda gururlu bir anne, Yakından Haftalık. Sarah’ın Eylül 2021’de bir araba tarafından nasıl durduğuna dair bir hikaye paylaştığı bildirildi. Blake Shelton/Trace Adkins konserinde ve Blake, Trace’in kızının doğum gününü unuttuğu için şok oldu. “[Blake] ‘Kızınızın doğum günü olduğunu bilmiyordunuz izini sürün’ diyen babasına ‘evet doğum günü pazartesi. Ama kaç yaşında olacağını bilmiyordum’, bu da Blake’i epey güldürdü,” diye paylaştı Sarah. “Ben sadece beş kişiden biriyim… bu günlerde sadece bir sayı baba.”

2007’de Trace, Ülke Günlük en büyük kızlarının bir baba olarak ona en iyi şekilde sahip olup olmadığı hakkında. “Bunun için kendimi çok suçlu hissediyorum ve bunu biliyorlar ve bundan tam olarak yararlanıyorlar” dedi. “Onlara çok nadiren ‘hayır’ diyorum. Ama büyük iki kızımın, üç küçük oğlumun babasına sahip olmadığı için kendimi suçlu hissediyorum. Bu sadece içki içmek ve bu tür şeylerle ilgili değil, aynı zamanda yaş meselesi. Genç bir adamdım. Daha kim olduğumu bile bilmiyordum. Hâlâ beceriksizce ilerliyordum ve karanlıkta, bu hayat boyunca, kim olduğumu ve ne yaptığımı anlamaya çalışıyordum.”

Mackenzie Adkins

Mackenzie Adkins 1998’de doğdu ve onu Trace ve Rhonda’nın kızlarının en büyüğü yaptı. 2020’de Tennessee Üniversitesi’nden mezun olduğu ve Rhonda & Company yetenek ajansıyla çalıştığı bildirildi. Sosyal medyada yarı aktif, olduğunu gösteriyor bir spor hayranıseviyor dünyayı gezmekve işini seviyor.

Brianna Adkins

2001 doğumlu Brianna Adkins, Rhonda ve Trace’in üç kızının ortanca çocuğudur. 2009’daki “Ladies Love Country Boys” adlı videosunda bir kamera hücresi yaptı ve şimdi Nashville’de AMAX’a imza atan bir model.

iz konuştu İnsanlar 2008’de Brianna’yı şiddetli bir gıda alerjisinden neredeyse nasıl kaybettiği hakkında. “Yaklaşık 9 aylıkken fıstık ezmesi kavanozunun kapağını kaptı” dedi. “Üzerinde fıstık ezmesi yok gibi görünüyordu, ancak tepki neredeyse anında oldu. Acil servise geldiğinde neredeyse tanınmaz hale gelecek şekilde şişmeye başladı. Sadece kapaktaki proteinden. Çoğu insan bu anafilaktik şoku anlamıyor [a severe allergic reaction] ölümle sonuçlanabilir. Hiç bir fikrim yoktu.”

“Geçen gün bir radyo programı röportajı yapıyordum ve bir dinleyici aradı ve ‘Bana diğer çocukların alerjisi olduğu için çocuklarımın okuluna bir şey getiremeyeceğim söylendi ve bu benim özgürlüklerimi ihlal ediyor. ‘ ‘Seni aptal. Başka bir şey getir. Cidden çocuğumu öldürme özgürlüğüne sahip olman gerektiğini mi söylüyorsun?” diye ekledi.

Trinity Adkins

Trinity, 2004’te doğdu ve onu Trace’in kızlarının en küçüğü yaptı. 2011’de onun için yazdığı söylenen bir şarkı olan “Just Fishin’” videosunda yer aldı. Diğer kardeşleri gibi, Trinity de hayatını çoğunlukla spot ışıklarının dışında geçirdi. Sosyal medyada o kadar aktif değil, az paylaşım yapmayı tercih ediyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/trace-adkins-kids-4836975/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir