Coşkunuzu Engelleyin 11. Sezon Neredeyse Farklı Bir Sonu Vardı


Şimdi, Schaffer’ın ihtiyatlı bir şekilde iyimser olduğu başka bir sezon için hazırlanıyorlar. Senaristlerin hala erken aşamalarda olduğunu belirterek, “Sezonun yazımı, dürüst olmak gerekirse, bir arkı çözdüğümüz diğer sezonlarla tamamen aynı ve şimdi sadece en komik bölümleri bir araya getirmekle ilgili. Biz” o kadar mikro ki şu anda makro için endişelenmiyoruz bile. Hâlâ tüm evleri tuğla tuğla inşa ediyoruz. Gerçekten komik şeyler var.”

Ve evet, daha fazla tartışma olacak genç LarryLarry’nin yazdığı şov Zapt etmek.

Ama gala tarihini beklerken nefesinizi tutmayın. Schaffer, yazarların üzerindeki baskıyı azalttığı için sezonlar arasındaki uzun boşlukları sevdiklerini söyleyerek şaka yaptı. “Yeni bir sezon yazarken kendime her zaman söylediğim şeylerden biri, ‘Hey, geçen sezonun gerçekten iyi bittiğini ve insanların gerçekten beğendiğini biliyorum ama sorun değil” diye açıkladı. “Onu tekrar görmeleri iki yıl alacak. Unutacaklar. Ve bizi geri aldıkları için çok mutlu olacaklar. Bu yüzden baskı kalktı çünkü kimse hatırlamayacak!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340907/curb-your-enthusiasm-season-11-almost-had-a-very-different-ending?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir