Cosabella’nın Altı Aylık Satışında Sütyen, İç Çamaşır ve Daha Fazlası %60’a Varan İndirim Var


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Geçen Haziran ayında, hayranlar tarafından sevilen Cosabella Never Say Never Sweetie braletini denedik ve bunun üç farklı vücut tipinde ne kadar işe yaradığını gördük. Bazı şüphelere rağmen, “braletlerin OG’si“Gerçekten çok sayıda Cosabella müşterisinin söylediği kadar yumuşak, rahat, destekleyici ve güzel. Kendiniz için bir tane deneme şansınız olmadıysa, alışveriş yapmak için daha iyi bir zaman olamaz.

cosabella şu anda onların elinde Yarı Yıllık Satış ve %60’a varan indirimle iç çamaşırı, külot, pijama ve daha fazlasında fırsatlar yakalayabilirsiniz. Never Say Never Sweetie braletlerinin birkaç rengi satışa dahildir ve hatta biz 26 $ gibi düşük bir tane buldum! Sevgili ve yüksek puanlı Asla Asla Deme Kıvrımlı Tatlım braletBaşlangıçta 75 ABD Doları olan , 30 ABD Doları gibi düşük bir fiyata satılıyor.

Bir veya iki bralet almanızı önersek de, şu anda kazanabileceğiniz tek harika fırsatlar bunlar değil. Külot, sütyen, iç çamaşırı ve daha fazlası için en iyi fırsatlardan bazılarını topladık. Cosabella’nın Yarısı-Yıllık satış. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333659/cosabella-semi-annual-sale-get-bras-panties-lingerie-more-up-to-60-off-with-prices-starting-at-8?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel