Corey Gamble Özel Kulüpte Arkadaşlarıyla Görüntülendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Corey Gamble Özel Kulüpte Arkadaşlarıyla Görüntülendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Corey kumar42, dışarıda görüldükten sonra dikkat çekiyor LA Koçları Koç Sean McVay ve onun eşi, Veronika Khomyn. Flört etmesiyle tanınan realite yıldızı Kris Jenner, West Hollywood, CA’da bir kulübün önünde vedalaşırken bir noktada kolunu ikincisine dolamıştı. Açık siyah bir üst, siyah ve beyaz pantolon ve uyumlu spor ayakkabılar üzerine mavi ve beyaz bir ceket giymişti ve o, çeyrek kollu siyah kısa bir üst ve topuklu çizmeli siyah deri pantolon giymişti.

Corey Gamble, Gizemli Kadın
Corey Gamble ve Sean McVay’in eşi son gezilerinde. (ARKA IZGARA)

Corey’nin Sean ve Veronika ile gezmesi, KarJenner hayranlarının kendisinin ve 2014’ten beri çıktığı Kris’in ayrılıp ayrılacağını tahmin etmesinden sadece birkaç hafta sonra gelir. onu photoshop yapmakla suçladı Noel fotoğraflarında. Fotoğrafın kızına çekildiği iddia edildi Kourtney Kardashian‘ın Noel arifesi partisi ve Kris, ayrılık söylentileri dönmeye başladıktan sonra bunu Instagram hikayelerinde paylaştı.

Enstantane fotoğrafta, o uzun kırmızı bir elbise ve erkek siyah ipeksi bir kıyafet giyerken ikisi birlikte ayakta duruyor ve poz veriyordu. Bir hayran, birçok takipçinin kaşlarını kaldıran elbisesinin üzerinde durduğuna dikkat çekti. Bir takipçisi “Belki de photoshoplanmıştır” diye yazarken, bir başkası “kesinlikle photoshoplanmıştır” şeklinde paylaşımda bulundu.

Corey Gamble, Gizemli Kadın
Corey ve Sean karısının başka bir fotoğrafı. (ARKA IZGARA)

Kris ve Corey’nin istifa edip etmediği veya hayranların yanlış spekülasyonlar yapıp yapmadığı belli değil, ancak iki gün önce kartal gözlü hayranlar onun dahil olmadığını fark edince manşetlere çıktı. kim Kardashianadlı kişinin özel aile grubu metni. SKIMS kurucusu, Los Angeles, CA bölgesini vuran bir depremin ardından mesajdaki herkese iyi olup olmadıklarını sorduktan sonra telefonunun ekranının bir fotoğrafını paylaştı. Ayrıca Kim’in eski üvey babasını da fark ettiler. Caitlyn Jennergrup metninde de görünmüyordu.

Corey, Kris ile olan ilişkisinin durumu hakkındaki spekülasyonlara ek olarak, yakın zamanda saldırıya uğradığında saldırıya uğradı. a gösterdi Los Angeles Lakers oyun 40 bin dolarlık Birkin çantasıyla. Halk onu pahalı çantayı önünde tutarken hava atmakla suçladı. Eskiden yakın oturuyordu Miami Heat oyuncu Dwyane Wade oyunda ve rahat ve memnun görünüyordu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/corey-gamble-friends-club-rumored-split-kris-jenner-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir