Corbin Bleu, HSM:TM:TS Karakterinin Gerçek Kişiliği olmadığını Söylüyor


Bunun için oyunda kafa tutmanız gerekecek.

Evet, Corbin Bleu üçüncü sezonda kendini oynuyor Lise Müzikali: Müzikal: Dizi, ancak ekrandaki Corbin tam olarak gerçek hayattaki aktör gibi değil. bu Lise Müzikali şap bunu E’ye açıkladı! Özel bir sohbetteki haberler, HSM:TM:TS Corbin kendisinin “yorgun” bir versiyonudur.

“Bir tür başarı veya şöhretle karşılaşan herhangi bir sanatçıyla, aşağı inebileceğiniz belirli yollar vardır” diye açıkladı. “Herkes aynı düşünceleri ya da aynı duyguları ve aynı hisleri yaşıyor, sadece onlara nasıl davranıyorsunuz? Onlardan yaptığınız seçimler nelerdir? Ve Corbin’in bu versiyonunda, bence o, illa ki Corbin’in yanı sıra gerçek hayatta da var.”

Corbin’in detaylandırdığı gibi, karakteri Disney’in OG’sinin başarısını takiben “biraz duvar ördü” ve “gerçekten yorgun” Lise Müzikali franchise. Ancak, aktör E’ye güvence verdiği için Corbin’in bu kasvetli versiyonunun kaba olmasını beklemeyin! Ekrandaki kişiliğinin “hala son derece iyi” olduğu haberi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1338397/corbin-bleu-explains-the-differences-between-his-real-life-self-his-hsm-tm-ts-persona?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir