Constance Wu, Doğum Yaptıktan Sonra Sete Döndüğü İlk Gününü Hatırlıyor


Constance, yaratıcı ekip hakkında şunları söyledi: “Her çalışanın veya aktörün en iyi işi verdiği zaman, insan olarak desteklendiklerini hissettikleri zaman olduğunu biliyorlardı. Ve bunun bir parçası da ebeveyn olmak ve ailenizi önemsemek.”

Peki, Chris yeni doğanlar hakkında ne kadar samimi bir anlayışa sahipti? Sonuçta o üç çocuk babası, kızları paylaşıyor lila22 ay ve eloise1 ay, karısıyla Katherine Schwarzenegger ve 9 yaşındaki oğlu Jack eski karısıyla Anna Faris.

Constance açıkladı Jura Dünyası aktörün anne sütüyle ne yapılacağına dair birçok ipucu vardı. Hatta onun yüzünden “anne sütümü saklamak için fazladan bir dondurucu aldı”.

Constance, “İkimizin de aynı zamanlarda çocukları oldu,” diye açıkladı. “Ve bilirsiniz, az önce anne sütünü saklamak için harika bir tavsiyesi vardı. Aynı şeyi yaşayan biriyle sevişmek biraz eğlenceliydi.”

Constance’ın rol arkadaşına gelince JD Pardoo ve Chris arasında çok farklı bir konu hakkında sohbet ettiler.

JD, E! Haberler. Ama bu konuşmaları Chris’le yapabilirsiniz çünkü o sadece normal bir adam.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335633/constance-wu-recalls-her-first-day-back-on-set-after-giving-birth-to-first-baby?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel