Connie Britton, Beyaz Lotus 3. Sezon Dönüşünü Tartıyor


Üretimi sardıktan sonra Beyaz Lotus‘ Sicilya’da ikinci sezon, yaratıcısı Mike Beyaz aklında zaten üçüncü sezon için bir hedef olduğunu ima etti.

“İlk sezon parayı vurguladı ve ikinci sezon seks” dedi. “Üçüncü sezonun ölüme, Doğu dinine ve ruhaniyetine hicivli, komik bir bakış olacağını düşünüyorum. Bir tur daha yapmak için zengin bir duvar halısı olabilir gibi geliyor.”

Bununla birlikte, ikinci sezonun galasından önce, tamamen farklı bir şey hakkında varsayımda bulundu – ikinci sezon için başka bir fikri olduğunu öne sürdü, ancak sonunda Sicilya yönüne gitmeye karar verdi.

“Bize üçüncü bir sezon verirlerse, belki ileride yine de yapabilirim, bu yüzden söylemeli miyim bilmiyorum.” Mike söyledi Haftalık eğlence 29 Eylül. “Başlangıçta, daha çok bir Bilderberg konferansı gibiydi, daha çok oradaki bazı büyük güç dinamiklerine girmekle ilgiliydi. Ama Sicilya benim ortaya attığım fikirden tamamen farklı bir havaydı. Bu doğru görünmüyordu.”

Kayıtlara geçsin, 1954’te kurulan Bilderberg toplantısı, Amerika Birleşik Devletleri ile Avrupa arasındaki siyasi ve sosyal tartışmaları teşvik etmek amacıyla her yıl düzenlenen kayıt dışı bir toplantıdır.

White Lotus tatil beldesinde bir grup etkili politikacı mı? Yanlış gidebilir mi?
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362450/will-connie-britton-return-for-lessigreaterthe-white-lotuslessigreater-season-3-she-says…?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir