Comic-Con’un İçinde: Frankie Jonas’la Parti Yapmak, Artı Panellerden Haberler


Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Panel

22 Temmuz’da Salon H’de, Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri panele ev sahipliği yapanlardan biri JRR Tolkienen büyük hayranları: Stephen Colbert. bu Gece gösterisi Programdaki romanlara olan sevgisini sık sık tartışan sunucu, yaklaşmakta olan Amazon Prime Video dizisini “bir kayıp hikayesi” olarak nitelendirdi.

Göstericiler JD Payne ve Patrick McKayyürütücü yapımcının yanı sıra Lindsey Webergösterinin İkinci Çağ’da, binlerce yıl önce geçtiğini açıkladı. Yüzüklerin Efendisi yer alır. Sonuç olarak Patrick, dizinin “bu dünyayı yeniden tanıtmak ve kötülüğün geri dönüşü hakkında” olduğunu paylaştı.

Panel boyunca, gösterinin etkileyici kadrosundan oluşan bir koleksiyon onlara katıldı: Robert Aramayo, Benjamin Walker, Owain Arthur, Ismael Cruz Cordova, Nazanin Boniadi, Tyroe Muhafidin, Sara Zwangobani, Markella Kavenaugh, Morfydd Clark, Cynthia Addai Robinson, Ema Horvath, Maksim Baldry ve dahası.

Bu içerir Sophia NomveteTolkien evreninde ekranda gösterilen ilk kadın cüce olan Disa rolü için hamileyken seçmelere katılan . “Doğuma iki gün kala bu rol için seçmelere katıldım” diye açıklayarak, rolü kızı beş günlükken aldığını ve kostümünün kolay emzirilebilecek şekilde tasarlanması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Megan RichardsPoppy Proudfellow’u oynayan , oyuncu kadrosunun karaoke gecelerinden birinin ardından şovda şarkı söyleme fırsatı verildiğini açıkladı. “Karaokeyi seviyoruz” diye açıkladı. “Yeni Zelanda’da birçoğunu yaptık.” Bir performansın ardından Küçük Korku Dükkanı“Birden, Seymour,” Patrick tarafından dizide şarkı söylemesi istendi ve besteci ile müzik üzerinde çalışmaya başladı. Ayı McCreary.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339209/inside-comic-con-2022-partying-with-frankie-jonas-and-other-stars-plus-news-from-the-panels?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir